×

Wolny związek, jak jej o tym powiedzieć?

Wolny związek, jak jej o tym powiedzieć?

couple-812478_1280

Na świecie nie ma mężczyzn idealnych. Każdy ma coś za uchem, jednak często boi się o tym opowiedzieć ukochanej. Jeśli spotykasz się z kobietą, która liczy na coś więcej, a ty nie masz ochoty na stały związek, powiedz jej o tym otwarcie. W przeciwnym razie, możesz liczyć się z publicznym linczem zarówno od niej jak i jej najlepszych przyjaciółek.
Nie owijaj w bawełnę
Najlepiej mówić wprost. Nie próbuj czarować jej słowami, jaka to jest wspaniała. Powiedz po prostu, że chętnie spotkasz się z nią od czasu do czasu, jednak chciałbyś też umawiać się z innymi kobietami. Zaznacz, że i ona powinna umawiać się z innymi mężczyznami. Twoje argumenty powinny być rzeczowe i konkretne, tak aby nie uznała Cię za macho.
„Nie jestem stworzony do stałych związków”
To najczęstszy argument, który w takiej sytuacji pada z ust mężczyzn. Niewiele on jednak oznacza i wiele kobiet słysząc go, obraca się na pięcie, a facet już nigdy jej nie spotyka. Poszukaj argumentu, który pokaże chociaż odrobinę Twojej winy. Zacznij od tego, że nigdy nie wychodziło Ci z kobietami, często nieświadomie je ranisz i po prostu nie chcesz, aby i ona przez Ciebie cierpiała.