×

Jak przekonać do siebie jej rodziców?

Jak przekonać do siebie jej rodziców?

family-879925_1280
Spotykacie się już od dłuższego czasu, ale do tej pory nie było okazji, aby przedstawiła Cię swoim rodzicom. Z pewnością w Twojej głowie pojawia się milion myśli i chciałbyś zrobić wszystko, aby tylko odebrali Cię pozytywnie. Z jej opowieści jednak wiesz, że rodzice mają dość specyficzne podejście do życia, a jej ojciec nie wyobraża sobie, żeby kiedykolwiek pozwolił obcemu facetowi na całowanie jego córki. Sytuacja nie jest prosta, jednak w pewien sposób można złagodzić przewidywane konsekwencje wizyty, jeśli będziesz nastawiony negatywnie. Zmień sposób postrzegania przyszłych teściów i zastosuj się do poniższych wskazówek.
Kwiaty dla mamy
Każda kobieta kocha kwiaty i z pewnością załagodzą one krzywe spojrzenie przyszłej teściowej na Ciebie jako potencjalnego zięcia, którego nie akceptuje. Od razu w jej głowie pojawi się myśl, że w miarę wychowany, szarmancki (jeśli tylko włożysz garnitur) i uprzejmy. Tak trzymać.
Whisky dla ojca
Przejednać sobie tatę wybranki to nie lada wyzwanie. Musiałby stać się cud, aby ojciec od razu zaakceptował nowego chłopaka swojej córki. Z pewnością wyrywa sobie włosy z głowy myśląc, co ten obcy mężczyzna robi z jego mała księżniczką. Prezenty zawsze są w modzie i nie zawsze wyglądają jak łapówka. Whisky, pod warunkiem, że droga i smaczna, będzie najlepszym rozwiązaniem.
Pochwały w stronę rodziców i córki
Najlepiej jest chwalić dom i samochód. Pierwszym zajmuje się oczywiście matka, która całe serce włożyła w dopracowanie każdego szczegółu. Z ojcem złapiecie wspólny język rozwijając o motoryzacji i sporcie. Być może po kilku godzinach uzna, że jednak w głowie masz nieco więcej niż tylko seks z jego córką.  Staraj się komplementować także ukochaną. Może to wyglądać nieco nienaturalnie, jednak dla rodziców to znak, że ja szanujesz i chcesz dla niej jak najlepiej. Jak na gentlemana przystało, odsuń jej grzecznie krzesło, podaj pieczeń kiedy o nią poprosi i czule pocałuj w rękę. Widok rozczuli przyszłą teściową, a teść spojrzy na Ciebie łagodniejszym okiem.