×

10 najlepszych pomysłów na randkę

10 najlepszych pomysłów na randkę

wine-1267427_1280

Mężczyźni uważają, że zabranie kobiety na pizzę będzie najromantyczniejszą jaka może jej się w życiu przytrafić. Za pierwszym razem rzeczywiście, może tak myśleć, jednak nie kiedy na tę samą pizzę do tego samego lokalu idzie już dziesiąty raz z rzędu. Istnieje tylko ciekawych miejsc w które można zabrać kobietę by wspólnie spędzić miło czas. Poniżej znajdziecie dziesięć, które z pewnością przypadną do gustu każdej wybrance waszego serca.
Restauracja, zdecydowanie inna niż włoska
Skoro do tej pory chodziliście tylko do włoskich restauracji, czas zdecydowanie zmienić kuchnię. Zaszalej i zaproś swoją ukochaną do miejsca w którym jeszcze nigdy nie była, a może nawet nie miała pojęcia, że takie istnieje. Może to być kuchnia azjatycka, francuska, albo tradycyjna, polska. Nikt nie powiedział, że pierogi nie mogą być elementem romantycznej randki. W końcu nasi dziadkowie i rodzice, właśnie tak spędzali wieczory we dwoje.
Kino
Banalne? Wcale nie. Jeśli zapytać statystyczną parę jak często chodzą na randkę do kina z pewnością większość odpowie, że rzadko i nie pamięta, kiedy było tam ostatnio. Wobec tego, czas poprawić odrobinę statystyki i zaprosić dziewczynę na taki film, jaki będzie jej się podobał. Być może jesteś szczęściarzem i dziewczyna będzie zachwycona filmem akcji czy najnowszym horrorem. Jeśli nie, pozostaje Ci udawać, że uwielbiasz romantyczne komedie. Przynajmniej możecie się wtedy potrzymać za rękę i poprzytulać.
Teatr
To raczej miejsce dla miłośników sztuki, ale wiele kobiet docenia wrażliwość mężczyzn, którzy proponują randkę w teatrze. Wówczas myślą, że trafiły na ten wyjątkowy okaz, który potrafi o wszystkim rozmawiać, zwłaszcza o swoich uczuciach i nie boi się mówić o swoich słabościach. W rzeczywistości często jednak odwrotnie, ponieważ panowie lubią zachowywać pozory.
Romantyczny spacer
Najlepszy, najstarszy i najbardziej trafiony pomysł na randkę. Możecie rozmawiać o wszystkim, lepiej się poznać, śmiać się i podziwiać jaka piękna jest polska przyroda. Nie macie tematów, albo nie przełamaliście jeszcze bariery nieśmiałości? Nie ma problemu. Możecie potrzymać się za rękę i pomilczeć. Jeśli kobiecie dobrze milczy się z mężczyzną, może nawet zaszczyci go pocałunkiem… kto wie.
Piknik nad jeziorem
Wiosną lub latem, doskonałym pomysłem jest zorganizowanie dla kobiety pikniku. To bardzo romantyczne i mało która się tego spodziewa. Do bagażnika wystarczy schować prowiant, koniecznie w wiklinowym koszyku, bo przecież dbamy o środowisko. Nie wolno zapomnieć także o kocu i poduszkach, żeby było Wam wygodniej.
Wycieczka do Zoo
Taki pomysł na spędzenie dnia z ukochaną z pewnością zaskoczy niejedną kobietę. Panie to osoby bardzo wrażliwe. Uwielbiają zwierzęta i chętnie podziwiają piękno przyrody. Jeśli wiec w Waszym mieście jest zoo, będzie to świetny pomysł na randkę, zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Połączone ze spacerem zwiedzanie ogrodu zoologicznego z pewnością sprowokuje wiele ciekawych rozmów z których oboje dowiecie się więcej o sobie.
Spontaniczny wypad nad morze
Jeśli Wasza znajomość jest już bardziej zażyła zrób jej niespodziankę. Zadzwoń i umów się z nią na kawę. Podjedź po nią samochodem i zabierz na spontaniczny wyjazd nad morzem. Z pewnością po pewnym czasie zorientuje się, że coś jest nie tak. Wówczas dopiero możesz zdradzić jej swój plan. Będzie zaskoczona, a jednocześnie szczęśliwa, że ktoś zorganizował taki wyjazd tylko dla niej. To z pewnością zwiększy twoją pozycję w rankingu.
Impreza w klubie
Jeśli Twoja ukochana lubi tańczyć, pozwól jej na to. Byle nie z obcym mężczyzną, dlatego zabierz ją na imprezę i nie odstępuj na krok. Pokaż też, że jesteś królem parkietu i daj się ponieść muzyce. Niech Twoja partnerka wie, że udało jej się zdobyć najlepszego faceta w mieście z którym nie tylko świetnie się rozmawia, ale i tańczy. Wszystkie kobiety w klubie będą jej zazdrościć, a ona dzięki temu jeszcze bardziej nie będzie chciała Cię wypuścić z ramion. Zobaczysz jak bardzo sprawia jej przyjemność, że przyszedłeś tutaj właśnie z nią i tylko ona ma przyzwolenie na taniec z Tobą.
Wystawa fotograficzna
Zmysł estetyczny to zaleta, którą kobiety bardzo cenią u mężczyzn. Jeśli trafiłeś na kobietę, która wykazuje ogromne zamiłowanie do sztuki, zabranie jej na wystawę fotografii będzie strzałem w dziesiątkę. Postaraj się słuchać tego co mówi, jak jest zachwycona miejscem i prezentowanymi zdjęciami. Kiedy zapyta Cię o opinię, odpowiedz. To sprawi, ze będzie szczęśliwa. Możesz nie pasjonować się fotografią, ale chcieć sprawić jej ogromną przyjemność. Nie łudź się, że nie zobacz Twojego znudzenia. Będzie jednak udawała, że wszystko jest w porządku, bo w końcu wszystko zorganizowałeś właśnie dla niej
Degustacja win
Czym byłby romantyczny wieczór bez wina? Katastrofą! Wyobraź sobie zdziwienie ukochanej, kiedy otwierasz przed nią drzwi do winiarni, a w środku czeka na Was somelier wskazując stolik z przygotowaną deską serów i owoców. Do tego dwa kieliszki, które co chwile uzupełniane są nowymi smakami, o których mistrz win opowiada z ogromnym zacięciem. To wieczór, który możesz zafundować swojej kobiecie, a ona z pewnością nigdy go nie zapomni. Będziecie nie tylko doskonale się bawić, ale również dowiecie się nieco więcej na temat win, które tak często wspólnie pijecie. Poznacie smaki, które odpowiadają Wam najbardziej, a późniejszy wybór trunku na romantyczną kolację w domu będzie dla Was banalnie prosty, a przy tym interesujący. Znajomość win i ich szczepów to wyjątkowy talent, który w Polsce posiadania niewielu.