×

Jak zainteresować sobą kobietę?

Jak zainteresować sobą kobietę?

Większość mężczyzn marzy o tym, by zostać mistrzem podrywu. W sieci można znaleźć wiele porad na temat skutecznego podrywu, jednak spora część z nich nie ma realnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jakie są zatem naprawdę skuteczne sposoby na podryw, które sprawią, że kobieta zainteresuje się mężczyzną, a nie uzna go za nachalnego i niegodnego zainteresowania?

Sprawdzone sposoby na podryw

Ilu mężczyzn tyle sposobów na podryw, jednak istnieją pewne uniwersalne zachowania, które robią wrażenie na większości żeńskiej populacji. Wiele pań docenia na przykład podejście i zagajenie do niej w bezpośredni sposób. Często nie warto owijać w przysłowiową bawełnę, lecz zdecydować się na otwarte (ale nie chamskie!) powiedzenie co konkretnego w jej wyglądzie przykuło uwagę mężczyzny, na przykład – „Hej, masz tak niesamowity uśmiech, że nie mogłem się powstrzymać i zwyczajnie musiałem zagadać” – 9 na 10 pań przyjmie taki komplement z uśmiechem i zdecyduje się na kontynuowanie rozmowy. Inną opcją jest również bezpośrednie zagajenie, jednak bez mówienia wprost jak duże wrażenie zrobiła kobieta, lecz spytanie na przykład o radę – „Przepraszam, możesz mi powiedzieć, który zapach perfum jest ładniejszy? Szukam prezentu dla siostry.” Dzięki temu mężczyzna zagaja rozmowę, nie mówiąc jak bardzo podoba mu się kobieta, ale jednocześnie ma możliwość porozmawiania z nią.

Oczywiście niezależnie od tego czy facet zdecyduje się na pierwszy czy drugi spośród opisanych sposobów na podryw musi sam pociągnąć rozmowę dalej, w przeciwnym razie kobieta, która mu się podoba może się uśmiechnąć, odpowiedzieć, odwrócić na pięcie i pójść w swoją stronę.

Cechy prawdziwego mężczyzny

Teoretycznie cel został osiągnięty, udało się poderwać kobietę. Ważne jest jednak, by nie straciła ona zainteresowania już po pierwszej randce. Czym powinien cechować się prawdziwy mężczyzna? Oczywiście każda kobieta jest inna i mogą pociągać ją różne cechy charakteru u płci przeciwnej, jednak istnieją pewne cechy, które są pożądanymi u każdego mężczyzny. Mowa między innymi o:

Opiekuńczości – każda kobieta doceni mężczyznę, w którego ramionach będzie mogła czuć się bezpiecznie, czy będzie mogła mu się wypłakać nie narażając się na kpiące docinki. Dodatkowo ta cecha charakteru jest pożądana w przypadku posiadania dzieci, dlatego też facet opiekuńczy jest dla wielu pań idealnym kandydatem na partnera.

Umiejętności podejmowania decyzji – nawet tych nie bardzo istotnych. Mężczyzna, który za każdym razem pyta kobietę o sprawdzone miejsce na randkę, zamiast samodzielnie wybrać klub czy restaurację prawdopodobnie nie będzie umiał samodzielnie podjąć ważniejszych decyzji.

Bycie oryginalnym – rzecz jasna mowa nie o wyjątkowo oryginalnym ubraniu rzucającym się w oczy już z kilkudziesięciu metrów, lecz na przykład nietypowych zainteresowaniach. Znajomość mało popularnego języka obcego może okazać się dużą zaletą nie tylko podczas poszukiwania pracy, ale także w trakcie szukania drugiej połówki. Takie nietypowe hobby każdej kobiecie wyda się fascynujące.