×

Wycieczka do sexshopu – już nie taka straszna

Wycieczka do sexshopu – już nie taka straszna

Jeszcze do niedawna wycieczka do sex-shopu była dla wielu osób nie tyle nawet tematem tabu, ale czymś wręcz zdrożnym i nieprzyzwoitym. Wstydziliśmy się chodzić do sklepu z gadżetami erotycznymi, gdyż wizja dzielenia się z kimś obcym urywkiem swojego życia seksualnego wydawała nam się bardzo krępująca. Czasy jednak się zmieniły, a sklepy z zabawkami dla dorosłych przestały odstraszać nas swoimi czerwonymi kurtynami, albo – co gorsza – manekinami przebranymi w ciuszki sado-maso. Teraz zakupów do swojej sypialni możemy dokonać na własnych warunkach – w zaciszu domowym. I nie musimy się dłużej obawiać żartów ze strony znajomych, którzy zobaczą nas wychodzących lub wchodzących do tego sklepu.

Polacy bardziej otwarci na eksperymenty w sypialni?

Podejście do seksualności zmieniło się w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat. Obecnie jesteśmy bardziej otwarci na dyskusje na tematy erotyczne. Nie tylko zaczynaliśmy rozmawiać o seksie, ale również chcemy ulepszać swoje życie seksualne. Także dodając jako odskocznię od rutyny różnego rodzaju zabawki.

W sklepach erotycznych mamy z czego wybierać. Znajdują się w nich klasyczne gadżety erotyczne, jak i te bardziej nowoczesne, które – zdaje się – przemawiają do szerszego grona odbiorców i przyciągają kolejnych klientów do sex-shopów. Nie ma co ukrywać, że naszą wyobraźnię i chęć na bardziej wymyślne zabawy dla dorosłych pobudziły ostatnio bardzo popularne filmy i literatura, która może nie była najwyższych lotów, jednak swoje zadanie spełniła. A Polki i Polacy powędrowali doposażyć się w zabawki, dzięki którym mogli urzeczywistnić sceny widziane na wielkim ekranie.

Dla kogo są zabawki erotyczne?

Dla par, dla singli, dla osób, które szukają nowych wrażeń w łóżku lub chcą polepszyć swoje życie seksualne. Świetnie sprawdzą się dla kochanków, którzy są znudzenie rutyną seksualną. Nawet samo przejrzenie oferty sex-shopu może nie tylko wprowadzić ich w znakomity i erotyczny nastrój, ale również sprawi, że zaczną im przychodzić nowe pomysły i fantazje, jakie mogliby zrealizować z partnerem. Gadżety erotyczne doskonale sprawdzą się jako narzędzia pozwalające łatwiej zrelaksować się, mogą być nawet wykorzystane do urozmaicenia gry wstępnej. Możemy tutaj wybierać spośród różnego typu masażerów. Przeznaczonych do stymulacji narządów intymnych, jak i całego ciała. Różdżki do masażu, wibratory waginalne, do stymulacji łechtaczki – to jedynie kilka przykładów akcesoriów, które od wielu lat cieszą się największą popularnością wśród kupujących.

sex-toys-378988_1280

W sklepach z gadżetami erotycznymi znajdziemy nie tylko zabawki, które przeznaczone są do sprawiania większej przyjemności paniom. Producenci zadbali o to, aby panowie nie czuli się zapomnieni, czego przykładem są różnego typu nakładki wibracyjne i erekcyjne, a także zestawy do masażu prostaty. Pary mogą cieszyć się jeszcze bardziej intensywnymi doznaniami ze wspólnych zbliżeń, gdy wybiorą jeden z wibratorów dla par, bądź skuszą się na stymulację zdalną (wibratory na pilota), która tylko pobudzi ich apetyt na więcej.

O porady eksperta zapytaj crazydreams.pl