×

5 rzeczy, które kręcą kobiety

5 rzeczy, które kręcą kobiety

couple-1343952_1280

Mężczyźni bardzo często zastanawiają się w jaki sposób uwieść kobietę. Te znów udają niedostępne i w żaden sposób nie chcą okazać wolnym strzelcom zainteresowania. Istnieją jednak kwestie, które bardzo kręcą kobiety i jeśli facet je wykorzysta, z pewnością w krótkim czasie uda mu się zdobyć swój obiekt westchnień. Panowie, jeśli wciąż zastanawiacie się o czym mowa, koniecznie przeczytajcie do końca ten artykuł.
Zapach
Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy cudownie pachną. Zapach ma funkcje feromonów. Przyciąga w zależności od tego co wchodzi w jego skład. Niektóre zapachy przyciągają kobiety, inne odpychają. Zapach może mieć taki wpływ na mózg, że zostaje zapamiętany nawet na kilka długich lat. Jeśli więc po pewnym czasie chcecie znów zdobyć dawną ukochaną, użyjcie zapachu. Gwarantujemy, że gdy tylko Was poczuje, od razu przypomni sobie chwile z przeszłości. Zobaczycie ten błysk w oku i wystarczy kilka chwil, a ona wyraźnie się do Was zachęci.
Mężczyźni w koszulach
Elegancja nigdy nie wyjdzie z mody. Mężczyzna w koszuli jest zawsze dla kobiety bardziej atrakcyjny niż ten w rozciągniętej, starej koszulce. Koszule kojarzą się kobietom przede wszystkim z klasą, elokwencją i tym, że mężczyzna jest szarmancki. Chcąc zdobyć swój obiekt westchnień, spróbujcie triku z koszulą. Nie musi być biała i zapięta na ostatni guzik, z krawatem. Kolor może być dowolny, tyle nie zbyt krzykliwy, najlepiej gładka. Można odpiąć pod szyją dwa guziki i zrezygnować z krawata. Elegancki luz jest w cenie.
Zadbane dłonie
To nie powinno nikogo dziwić. Dłoń to pierwsza rzecz na którą kobiety zwracają uwagę przy bliższym poznaniu. Podajemy ją sobie nawzajem, wymieniając imiona i posyłając uśmiech. Ważne, aby dłonie były nawilżone, a nie suche i zniszczone. Nawet jeśli wykonujecie pracę fizyczną, krem do rąk Was nie ugryzie. Głęboko nawilżający już po tygodniu przyniesie efekt. Warto także zadbać o paznokcie i pod żadnym pozorem ich nie obgryzać. Nie ma nic gorszego u mężczyzny niż brudne, obgryzione paznokcie. Jeśli czytasz to i myślisz o swoich dłoniach, możesz być pewien, że z takimi nie zdobędziesz żadnej kobiety, nawet tej najmniej wymagającej.
Zarost
Wiele kobiet deklaruje, że nie lubi mężczyzn z zarostem, ponieważ uwaga – „drapie”. Mimo wszystko, statystyki pokazują jak bardzo zmieniają się poglądy na tę sytuację. W najnowszych sondażach kobiety zmieniają zdanie i coraz więcej z nich twierdzi, że mężczyzna z zarostem wygląda bardzo seksownie i męsko. Nie bez powodu na wybiegach modowych, wśród celebrytów i męskich blogerów możemy zobaczyć coraz więcej mężczyzn, którzy preferują zarost, a nawet brody. Jeśli więc chcesz zdobyć kobietę, zapuść zarost. Pamiętaj jednak aby o niego dbać, strzyc regularnie i pielęgnować specjalnymi kosmetykami. Najwięcej rad w tej kwestii udzielą ci czołowi męscy blogerzy, tacy jak Ekskluzywny Menel czy Łukasz Podliński.
Rozbudowane ramiona
Każda kobieta uwielbia, kiedy w objęciach mężczyzny może poczuć się bardzo malutka. Bezpieczeństwo i ciepło, które od niego bije, jest wówczas czymś czego ona potrzebuje każdego dnia. Chcąc zaimponować kobiecie, czas zainwestować w swoją sylwetkę. Nie musi to być od razu trening personalny z trenerem, ale na początek wystarczy basen, który świetnie rzeźbi mięśnie, zwłaszcza pleców. Można również ćwiczyć w domu, pod czujnym okiem trenerów, których filmy znajdziecie na YouTube. Nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jeśli chodzi o ludzkie ciało. Wyrzeźbione mięśnie to kwestia kilku miesięcy systematycznej pracy nad sobą i swoimi słabościami.