×

5 cech idealnego mężczyzny

5 cech idealnego mężczyzny

fenerbahce-1165230_1280Każda kobieta przez całe swoje życie szuka ideału. Najlepiej byłoby, gdyby mężczyzna jej marzeń spełniał wszystkie cechy, które wymieniłaby na liście tych pożądanych, a przy tym nosił ją jeszcze na rękach. Ciężko jednak znaleźć jednostkę, która odpowiadałaby wszystkim wymaganiom. Kandydaci bowiem, albo szybko się męczą, albo nawet Ci najbardziej perfekcyjni, w końcu przestają być tak doskonali jak dotychczas. Można jednak znaleźć złoty środek i szukać partnera, który spełni 5 kobiecych wymagań. Wówczas, Wasze życie będzie zdecydowanie ciekawe i warte przeżycia.
Rodzinny
Nie ma na świecie wielu mężczyzn, którzy otwarcie mówią o tym, jak ważne są dla nich wartości rodzinne. To niekoniecznie dobrze, ponieważ kobiety szukają często samca alfa, dla którego rodzina będzie zawsze na pierwszym miejscu. Czują się wówczas bezpieczne i wiedzą, że cokolwiek się w życiu wydarzy, będą mogły na niego liczyć. Kobietom zależy również na tym, aby ich przyszły mąż lubił dzieci i pragnął mieć swoje potomstwo. Jeśli Wasz partner wykazuje takie cechy, być może właśnie trafiłyście na ideał.
Należy jednak uważać, ponieważ zbyt rodzinny typ, może okazać się maminsynkiem. Pomiędzy tymi kwestiami jest bardzo cienka granica, którą łatwo można przekroczyć. Jeśli nie chcesz, aby do Wasze związku wtrącała się przysłowiowa „teściowa”, zorientuj się w sytuacji zanim rzeczywiście zaczniecie spędzać życie we trójkę.
Wierny
Bezapelacyjnie to cecha, na której zależy w związku każdej kobiecie. Oddają całą siebie i angażując się w relacje z mężczyzną, oczekujemy dokładnie tego samego. Wierność jest dla nas jak przysięga małżeńska. Raz złamana, może skończyć się nie tylko zranionym sercem, ale i rozstaniem ukochanych. Współcześnie wielu mężczyzn preferuje raczej wolne związki i nie składanie deklaracji zbyt wcześnie. Lubią się wyszaleć i w życiu poznać wiele kobiet, zanim zdecydują się dzielić życie z tą jedną jedyną.
Odpowiedzialny
Kobieta, bez względu na to w jakim jest wieku, chce czuć się w życiu bezpiecznie. Odpowiedzialny mężczyzna u jej boku zdecydowanie jej to zapewni. Ta cecha jest o tyle wielostronna, że świadczy zarówno o poczuciu bezpieczeństwa zarówno psychicznego jak i finansowego. Odpowiedzialny mężczyzna zrobi wszystko, aby jego kobiecie w życiu niczego nie brakowało. Zapewni jej dach nad głową, przyjemności oraz wsparcie jakiego potrzebuje, aby życie miało dla niej sens. Kobiety szukają w mężczyznach stabilizacji, poczucia komfortu i pewności, że oni zawsze będą dla nich.
Zaradny
Singielki często podkreślają swoją niezależność i samodzielność, a tak naprawdę jest to jedynie maska obronna. Każda kobieta chce czuć się przy mężczyźnie jak mała dziewczynka. Oznacza to mniej więcej tyle, że nie wszystko musi być tak jak dotychczas na jej głowie. Tym razem to mężczyzna może zadbać o zapłacenie rachunków, zatankowanie samochodu czy wyrzucenie śmieci i wymianę żarówek.
Szarmancki
Poza odpowiedzialnością i zaradnością, która z nas nie marzy o mężczyźnie romantycznym i szarmanckim? Przed każdą randką wyobrażamy sobie często jej scenariusze. Drogie restauracje, limuzyna, bukiety kwiatów i doskonały szampan wypity na dachu najwyższego budynku w mieście. Oczywiście wizje te często mają niewiele wspólnego z rzeczywistością, ale kobiety mimo to marzą. Od czasu do czasu jednak panowie potrafią zaskoczyć swoje partnerki. Te mają wówczas wiele szczęścia, ponieważ znaleźć faceta, który sam z siebie zorganizuje co jakiś czas szalony, spontaniczny i romantyczny wieczór to naprawdę nie lada wyzwanie.