×

10 cech idealnej kobiety

10 cech idealnej kobiety

portrait-of-a-girl-1390728_1280Nie tylko kobiety szukają najlepszego kandydata na przyszłego męża. Mężczyźni również nie próżnują, a wybieranie spośród wielu kandydatek tej jednej jedynej, wcale nie przychodzi im łatwo. Oni również są bardzo wybredni, a nawet najlepsza z możliwych kobiet na horyzoncie możesz zostać skreślona jeśli zrobi dziwną minę na dźwięk jego ulubionej drużyny sportowej. Jaka więc powinna być idealna kobieta dla współczesnego mężczyzny? Piękna
Nikogo nie zdziwi chyba fakt, że najwięcej mężczyzn zwraca uwagę przede wszystkim na atrakcyjne kobiety. Muszą mieć piękne, kobiece kształty, które powinny dobrze eksponować, jednak tylko do momentu, aż nie staną się stałym związkiem. Wówczas mężczyzna chciałby zatrzymać jej atuty tylko dla siebie. Panowie uwielbiają kobiety z długimi, bujnymi włosami, idealnym makijażem, szczupłe, wysokie, które będą na dodatek chętnie nosić buty na wysokim obcasie oraz krótkie sukienki. Idealna, piękna kobieta to taka, którą mogą pochwalić się przed kolegami, a Ci będą im bardzo zazdrościć, że to właśnie jemu udało się ją zdobyć.
Mądra
Poza tym, że kobieta jest piękna, powinna również coś sobą reprezentować. Mężczyźni mimo wszystko nie chcą umawiać się z kobietami, które nie mają nic do powiedzenia na żaden temat, a każdą wolną chwilę spędzają z nosem w telefonie lub poprawiając makijaż. Na kilku pierwszych randkach takie zachowanie jeszcze przejdzie, jednak na dłuższą metę jest nie do zniesienia. Mężczyźni wbrew pozorom także lubią mieć o czym porozmawiać ze swoją ukochaną.
Inteligentna
Kobieta powinna mieć poczucie humoru i wiedzieć na co może sobie w danej chwili pozwolić. O tym wszystkim świadczy jej inteligencja, takt i obycie w społeczeństwie. Mężczyznom bardzo imponują inteligentne, spostrzegawcze i pełne tajemniczego wdzięku kobiety, które wiedzą czego chcą, nie owijają w bawełnę i uwielbiają dobrze się bawić. Zdecydowanie panowie błyszczą, idą na spotkanie ze znajomymi i swoją dziewczyną, podczas którego to ona jest gwiazdą wieczoru, a jej opowieści z zapartym tchem słuchają wszyscy zgromadzeni wokół.
Niezazdrosna
Mężczyzna to mężczyzna. Nie zmieni tego, że kocha wszystkie kobiety i będzie się za nimi oglądał. Bardzo często jest to niekontrolowany nawyk, który ma wielu panów i wielokrotnie obrywa się im za dość bezczelne spojrzenia w stronę innych kobiet. Jeśli uda im się znaleźć taką partnerkę, której to nie przeszkadza, będą mieli wyjątkowe szczęście, ponieważ będzie to ta jedna na milion. Niewiele kobiet jest w stanie zaakceptować spojrzenia swojego mężczyzny, które wędrują po ciele innej. Najczęściej takie sytuacje kończą się dość poważnymi awanturami, a panowie muszą później bardzo długo przepraszać i ponownie starać się o względy ukochanej. Niektórym się to udaje, inni jednak często spotykają się z odrzuceniem, brakiem zaufania ze strony swojej dziewczyny i bolesnym rozstaniem z własnej winy. Nawet największe wyrzuty sumienia na nic się tutaj zdadzą.
Dobrze gotująca
Który facet nie marzy o tym, aby po powrocie do domu czekał na niego pyszny, gorący obiad, który specjalnie dla niego ugotowała kobieta jego życia? Panowie uwielbiają kobiety, które doskonale radzą sobie w kuchni i nie pozwalają im wtykać nosa do ich królestwa. Samce alfa są wówczas w siódmym niebie, ponieważ co i rusz pod ich nosy podsuwane są nowe potrawy i smakołyki, które w drodze eksperymentów przygotowała ich ukochana. Uwielbiają pełnić role królików doświadczalnych i chętnie testują najnowsze smaki wydając na ich temat opinie. Najważniejsze jest jednak to, że to nie oni muszą gotować, a robi to za nich idealna partnerka.
Wykształcona
Model rodziny w której to mężczyzna zarabia na utrzymanie domu już dawno wyszedł z mody. Obecnie panuje równouprawnienie i mężczyźni wręcz oczekują od kobiet, że nie tylko na ich barkach będzie spoczywało zarabianie na rodzinę. Panowie szukają więc partnerek dobrze wykształconych, których zawód pozwoli im na wspólne, dostatnie życie. Często nawet to kobiety zarabiają więcej od mężczyzn i chociaż drażni to nieco męskie ego, panowie starają się nie narzekać. W końcu dzięki temu dostają piękne upominki z okazji różnych świąt oraz mają zawsze zatankowane auto, którym ich ukochana jeździ na zakupy.
Odpowiedzialna
Mężczyźni są lekkoduchami, ale oni również mają często dość jeśli kobieta zachowuje się niedojrzale i podejmuje nieodpowiedzialne decyzje. W końcu nie będą za każdym razem świecić za nią oczami i załatwiać za nią spraw, które same w bardzo prosty sposób popsuły. Odpowiedzialność powinna leżeć po dwóch stronach, aby nikt w związku nie czuł się pokrzywdzony. Zarówno mężczyzna jak i kobieta powinni dbać o siebie nawzajem i nie wykazywać skłonności do podejmowania pochopnych, nieprzemyślanych i często pociągających za sobą negatywne konsekwencje decyzji.
Spokojna
Szalone kobiety mężczyźni uwielbiają tylko na jedną noc. W inne dni, albo i na całe życie wystarczą im spokojne panie, które nieco przyćmią ich wybuchowy charakter. Zależy im na stabilnym, ciepłym i dobrym związku, a nie na ciągłej życiowej imprezie. Spokojne kobiety odpowiednio zadbają nie tylko o dom, ale przede wszystkim o swojego mężczyznę. Można z nimi o wszystkim porozmawiać, zwierzyć się i poradzić w trudnej sprawie.
Spontaniczna
Mimo wszystko, panowie lubią czasem zaszaleć i to nie tylko ze swoimi najlepszymi kolegami. Spontaniczne kobiety są również na liście najbardziej poszukiwanych przez mężczyzn jako życiowe partnerki. Niespodziewane wyjazdy, szalone spotkania i atrakcje to coś, co kręci każdego faceta pod warunkiem, że pozwala mu na to jego portfel.
Otwarta
Mężczyźni nie potrafią czytać między wierszami, czego kobiety bardzo często oczekują. Zależy im przede wszystkim na tym, aby ich partnerki mówiły prosto z mostu co myślą, co im się nie podoba, co je zaskoczyło, a co się spodobało. Nie chcą domyślać się za każdym razem, kiedy kobieta się obrazi, co tym razem zrobili nie tak. Otwartość to cecha, która pomoże w stabilizacji związku, a przede wszystkim w wyjaśnieniu mężczyźnie tego trudnego organizmu jakim jest kobieta. Podobno brzydka płeć nigdy nie zrozumie tej pięknej, chociaż panowie dwoją się i troją, aby wiedzieć o co tak naprawdę chodzi ich wybrankom.