×

Gdzie nie zabierać kobiety na pierwszą randkę

Gdzie nie zabierać kobiety na pierwszą randkę

long-black-dress-1388567_1280Kobiety uwielbiają pierwsze randki, jednak trzeba dobrze się zastanowić, zanim wybierze się odpowiednie miejsce. Wszystko zależy przede wszystkim od gustu naszej partnerki. Jakich miejsc nie wybierać na pierwszą randkę, aby była ona udana dla obu stron?
Klub
W klubie nie będziecie mogli w żaden sposób spokojnie porozmawiać. To dobre miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, a nie bliższe poznanie być może przyszłej partnerki.
Obiad w domu
Na spotkania w Waszych mieszkaniach przyjdzie jeszcze czas. Pierwsza randka powinna zdecydowanie odbyć się na neutralnym gruncie, aby nikt nie czuł się niekomfortowo.
Zajęcia sportowe
Jeśli nie znasz kobiety na tyle by wiedzieć czy jeździ na łyżwach, rolkach czy może gra w tenisa, zostaw ten pomysł na kolejne randki. Możesz ją bardzo wystraszyć, bo akurat podczas jazdy na łyżwach przed laty złamała nogę.
Impreza u znajomych
Będzie czuła się niezręcznie, ponieważ nie dość, że nie zna tam nikogo, to jeszcze ledwo zna Ciebie. Pierwsza randka powinna być tylko we dwoje, aby nikt Wam nie przeszkadzał.