×

Idealne miejsce na oświadczyny

Idealne miejsce na oświadczyny

hands-771669_1280To ten jeden jedynie dzień w życiu każdej kobiety, kiedy niespodzianka będzie przez nią mile widziana. Powinna być doskonale wcześniej zaplanowana i przemyślana, aby przyszli narzeczeni mogli wspólnie świętować swoje zaręczyny. Nie masz pomysły, gdzie oświadczyć się swojej dziewczynie? Podpowiadamy!
Romantyczna kolacja
To może oklepane rozwiązanie, ale jednak najpewniejsze. Ustal termin, zarezerwuj stolik i kup pierścionek. W restauracji powinieneś pojawić się wcześniej, aby ustalić z obsługą szczegóły. Nie podawaj pierścionka w ciastku czy innej potrawie, aby nieświadoma przyszła narzeczona go nie zjadła.
Zachód słońca nad morzem
Która kobieta nie marzy o oświadczynach w świetle zachodzącego słońca? To idealny moment, jeden z bardziej romantycznych, które mógłbyś wybrać. Usiądźcie na plaży, otul ją ramieniem, a gdy słońce będzie zniżać się ku horyzontowi, klęknij przed nią i wypowiedz te magiczne słowa.
Lot balonem
To pomysł coraz częściej wykorzystywany przez mężczyzn podczas oświadczyn. Padają wówczas słowa, że panowie chcą pokazać kobiecie cały świat, lub, że to właśnie ona jest dla nich całym światem. Bardzo romantyczne, ale ma jedną wadę. W balonie nie będziecie mogli być sami.
Miejsce gdzie pierwsze raz się spotkaliście
Kobiety są bardzo sentymentalne. Uwielbiają wracać do dawnych wspomnieć, dlatego miejsce Waszego pierwszego spotkania, pocałunku czy randki z pewnością wywoła u niej wielkie wzruszenie. Znajdziecie się bowiem w miejscu w którym wszystko między Wami się zaczęło. Tam też będzie miało więc dalszy, szczęśliwy ciąg.