×

Sprawdzone sposoby na zdobycie dziewczyny

Sprawdzone sposoby na zdobycie dziewczyny

portrait-886119_1280

Każdy chłopak pragnie mieć u swego boku wymarzoną dziewczynę, jednak kwestia wzbudzenia zainteresowania naszej wybranki nierzadko okazuje się sporym problemem. Często brak nam odwagi, by zrobić pierwszy krok, a nawet gdy uda się już nawiązać znajomość, ciężko sprawić, by koleżeńskie relacje przekształciły się w coś więcej. Na szczęście poderwanie dziewczyny nie musi być niczym strasznym i zwykle okazuje się łatwiejsze, niż mogłoby się z pozoru wydawać.

Uwierz w siebie

Często jednym z czynników sprawiających, że mężczyźni nie decydują się nawet na próbę nawiązania bliższego kontaktu, jest brak pewności siebie i nieuzasadnione kompleksy. Tymczasem to właśnie swoboda w byciu sobą i zdrowe poczucie własnej wartości stanowią gwarancję sukcesu. Chłopak który wie, jak wiele jest wart, wysyła do kobiecej podświadomości jasny sygnał o tym, że warto się poznać. Niejednokrotnie niezbyt urodziwy, lecz zadowolony z siebie mężczyzna ma znacznie większe powodzenie wśród płci pięknej, niż zakompleksiony przystojniak.

Pokaż, że masz pasję

By podobać się kobietom wcale nie trzeba też rezygnować z własnego stylu i upodobań. Wręcz przeciwnie- dziewczyny uwielbiają zdecydowanych i oddanych swej pasji mężczyzn. Zarówno długowłosy rockman, jak i intelektualista namiętnie grający w szachy, może budzić zainteresowanie płci przeciwnej pod warunkiem, że jest autentyczny w tym, co robi.

Nie zapomnij o wyglądzie

Czy jednak bycie sobą wystarczy, by zdobyć zainteresowanie obiektu naszych westchnień? Odrobina wysiłku jest jednak niezbędna. Bez względu na to, jakie atuty charakteru posiadamy, to nasz wygląd jest pierwszą rzeczą, jaką dziewczyna ma szansę zobaczyć i to na jego podstawie wyrobi sobie o nas pierwszą opinię. Dlatego chcąc wywołać dobre pierwsze wrażenie, warto postawić na schludny i zadbany strój. Nie ma oczywiście sensu przesadzać ubierając się w coś, w czym będziemy czuć się źle, jednak warto postarać się o to, by ubrania były pozbawione plam i dziur. Efektu powinny dopełnić perfumy o świeżym, męskim zapachu.

Znajdźcie wspólny temat

Po zadbaniu o wygląd i uświadomieniu sobie, że pewność siebie to podstawa, może pojawić się problem, o czym właściwie rozmawiać z naszą wybranką. Może to być sprawa stresująca zwłaszcza dla osób nieśmiałych, dla których kwestia pewności siebie będzie wiązać się ze sporym wysiłkiem i przełamaniem barier. Zainicjowanie rozmowy jest wprawdzie konieczne by osiągnąć cel, jednak może ona przebiegać zupełnie banalnie. Zwykła wymiana zdań dotycząca ulubionych filmów czy preferowanej kuchni może przecież zakończyć się zaproszeniem do kina czy restauracji.

Zrób jej małą niespodziankę

Gdy do randki w końcu dojdzie, warto utwierdzić kobietę w przekonaniu, że umawiając się z nami dokonała właściwego wyboru. Należy tu wykazać się taktem i wyczuciem. Zbytnie przypochlebianie się nie jest najlepszym pomysłem- wszak żaden mężczyzna nie chciałby uchodzić za desperata. Jednak nienachalny komplement i drobny gest, w postaci chociażby zapłacenia za kolację czy podarowania skromnej róży, z pewnością wywoła znakomite wrażenie.

Poznaj jej zainteresowania

By pozytywnie zaskoczyć dziewczynę dobrze tez dowiedzieć się o niej czegoś więcej- może od wspólnych znajomych? Jeśli w pobliżu gra właśnie jej ulubiony zespół albo uwielbia jazdę konną łatwo zorganizujesz niebanalną randkę, którą z pewnością zapamięta na długo.

Podsumowanie

W relacjach z kobietą warto zwrócić uwagę na wspólne spędzanie czasu i codzienne przyjemności. Rozwijanie zainteresowań, dzielenie się hobby i drobne, codzienne gesty pomogą nie tylko zdobyć dziewczynę, lecz także stworzyć z nią szczęśliwy związek.