×

Jak zdobyć dziewczynę, o której marzysz

Jak zdobyć dziewczynę, o której marzysz

girl-518327_1280

Za oknami na dobre zagościła jesień. Okres wakacyjnych znajomości i letnich przygód mamy już za sobą. Nie oznacza to jednak, że na poznanie ciekawej osoby mamy czekać przez kolejny rok- wszak parki obsypane złotymi liśćmi i mgliste wieczory stanowią doskonałe tło dla romantycznych spacerów, a deszcz jest świetnym pretekstem, by z wybranką zaszyć się w ciepłej kawiarni. Jednak co zrobić, by dziewczyna zgodziła się spędzić z nami jesienny wieczór?

Znajdź właściwą osobę

Przede wszystkim warto zastanowić się, czy zależy nam na wzbudzeniu zainteresowania w konkretnej, znanej nam osobie. Pragnienie znalezienia partnerki nie jest niczym złym, jednak póki jest ono nieukierunkowane, dla osób postronnych wszelkie próby działania w tej kwestii mogą jawić się jako akt desperacji. A przecież nic nie odstrasza kobiet bardziej od samotnego nieszczęśnika, gotowego do związku z każdą dziewczyną, która okaże mu odrobinę zainteresowania. Zamiast więc usiłować zwrócić na siebie uwagę wszystkich koleżanek w zasięgu wzroku, lepiej skupić się na pogłębieniu relacji z dziewczyną, na której rzeczywiście nam zależy. Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowa, warto więc okazać naszej wybrance, że to właśnie ją darzymy wyjątkowymi względami.

Spędzajcie razem czas

Jednak jak to zrobić? Przecież fakt, że jesteśmy zainteresowani nawiązaniem znajomości, wcale nie gwarantuje, ze dziewczyna odwzajemni nasze uczucia. Dobrym pomysłem na początek jest nawiązanie (lub pogłębienie, jeśli już się znacie) typowo przyjacielskich relacji. Wspólne wyjście na koncert lub gra w kręgle może nie sprawią, że dziewczyna z dnia na dzień ujrzy w tobie idealny materiał na partnera, jednak stworzy to okazję do dzielenia się przemyśleniami i zainteresowaniami. Łatwiej będzie ci zaimponować wybrance, znając jej pasje. Pozwoli ci to nie tylko zaskoczyć ją proponując kolejne spotkanie czy kupując drobny upominek, ale też pokazać, że wiele was łączy.

Wykorzystaj swoje hobby

Ważne jednak, by nie zapomnieć przy tym o własnych zainteresowaniach, bez względu na to, czy jest to majsterkowanie przy autach, śledzenie rozgrywek w piłkę nożną czy gra na gitarze. Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają mężczyzn z pasją. W końcu dowodzi ona nie tylko szerokich horyzontów, lecz także zdolności do poświęceń i wytrwałości. Może też uda się wykorzystać hobby, by sprawić dziewczynie przyjemność- wspólne wyjście na mecz, zagranie jej romantycznej ballady albo przejażdżka autem mogą okazać się niecodzienną niespodzianką.

Nie bój się drobnych gestów

A to właśnie niespodzianki i drobne gesty są czymś, co utwierdzi dziewczynę w przekonaniu, że stanowi obiekt twoich uczuć. I nie chodzi tu wcale o kosztowne, luksusowe prezenty. Często bukiet polnych kwiatów czy zrobiony własnoręcznie drobiazg w oczach kobiety nabiera ogromnej wartości- w końcu jest czymś specjalnie dla niej, świadczy o twojej wrażliwości i pomysłowości. Nie bój się też być szarmancki- przepuszczenie w drzwiach czy zapłacenie za bilet w kinie nie są przecież niczym złym.

Zadbaj o siebie

Bardzo ważne też, by skupiając się na pasji i wspólnym spędzaniu czasu nie zapomnieć o czymś znacznie bardziej powierzchownym. W końcu to wygląd stanowi pierwszą wizytówkę, jaką sobie wystawiamy. Nie przywiązując wagi do ubioru narażamy się na to, że obiekt naszych westchnień wyrobi sobie niepochlebna opinie na nasz temat, nim zdążymy udowodnić, ile jesteśmy warci.

Podsumowanie

Budowanie relacji z drugim człowiekiem jest procesem trwającym tak długo, jak długo przetrwać ma związek, jednak to pierwsze chwile spędzone z dziewczyną mają ogromy wpływ na to, w jaki sposób będzie nas postrzegać. Wzbudzenie zainteresowania w kobiecie i sprawienie, by odwzajemniła nasze uczucia z pewnością nie jest proste, ale zachowując pewność siebie , okazując uczucia i dbając o swój wizerunek z pewnością osiągniemy sukces.