×

Jak oczarować dziewczynę?

Jak oczarować dziewczynę?

couple-love-people-romantic-large

Każdy z nas chciałby poderwać dziewczynę, której uroda będzie powalająca, sylwetka nienaganna, a inteligencja w sam raz. Nie da się ukryć, lubimy się pokazywać z pięknymi kobietami. Znacząco podnosi to prestiż. Mając fajną babkę u swojego boku, czujemy się pewni siebie, męscy. Ale żeby taka dziewczyna zechciała zwrócić swoją uwagą na faceta, musi się on czymś wyróżniać. Koleś z przetłuszczonymi włosami i z zapuszczonym brzuszkiem, na pewno nie będzie atrakcyjny. Więc nie ma na co czekać panowie, tylko zawczasu trzeba zadbać o wygląd.

Oczywiście fajny, firmowy ciuch, eleganckie buty zawsze robią dobre wrażenie. Ale założone na ciało, które nie jest w najlepszej fizycznej kondycji, nie pomoże. Dlatego jak najszybciej trzeba coś z tym zrobić. Najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie aktywności. Jakie dyscypliny sportowe brać pod uwagę, żeby szybko doprowadzić sylwetkę do formy. Na pewno bieganie. Przede wszystkim nie wymaga specjalnych nakładów finansowych, a efekty są szybko widoczne. Dres i wygodne buty do biegania na początek wystarczą. Oczywiście trzeba też obczaić jakiś teren, żeby bieganie było przyjemne. Ale tak na dobra sprawę, każdy park, do tego się nadaje. Oczywiście zaczynamy od rozgrzewki, kilka prostych ćwiczeń żeby dokładnie przygotować zastałe mięśnie, ścięgna i stawy. Jest to konieczne, żeby uniknąć ewentualnej kontuzji. Na początek nie szalejemy z dystansem. Trzeba stopniowo przygotować organizm do wysiłku. Biegniemy przede wszystkim spokojnie, bez nadmiernego szarpania się. Kiedy czujemy zmęczenie, możemy zamienić bieg na szybki marsz. Trening powinien odbywać się 3 razy w tygodniu i początkowo nie powinien trwać więcej niż 15 minut. Początki mogą być trudne, ale nie można się zniechęcać. Do biegania na pewno trzeba dołączyć trochę ćwiczeń siłowych. Dobrze zbudowana klata i pięknie wyrzeźbiony sześciopak, zawsze robi na dziewczynach wrażenie. Żeby jednak zbudować ładną rzeźbę, wizyty w siłowni będą konieczne. Pomoc trenera może się okazać niezbędna. Plan treningowy ułożony pod konkretne potrzeby, pozwoli szybko doprowadzić sylwetkę do idealnego wyglądu. Oczywiście nie ma co liczyć, że wystarczy parę treningów. Niestety w tym wypadku potrzeba systematyczności i wytrwałości, ale nagrodą za uczciwie wykonaną pracę będzie naprawdę fajna sylwetka. Każda dziewczyna zawiesi oko na takim ciachu.

Kiedy ciało będzie już gotowe, można zadbać o pozostałe detale. Dobrze ostrzyżone włosy, wypielęgnowana cera będzie dodatkowym atutem. Jeszcze tylko odpowiedni ciuch, odrobina dobrej wody toaletowej, świeży oddech i możemy zaczynać podryw. Nie należy jednak zapominać, że nawet najprzystojniejszy, najlepiej ubrany i wysportowany facet, nie będzie w stanie zrobić dobrego wrażenia na dziewczynie, bez odpowiednich manier. Nie zapominajcie panowie o tym. Kobiety lubią być w centrum uwagi. Okazując odpowiednie zainteresowanie, komplementując na pewno uda ci się upolować upatrzoną zdobycz. Parę kulturalnych, uprzejmych gestów, szczypta humoru i jak nic dziewczyna jest nasza. Ale pamiętajmy wszystko w naszych rękach.