×

Sprawdzone sposoby na podryw

Sprawdzone sposoby na podryw

man-1082894_1280

Każdy mężczyzna chciałby znać sprawdzony i dający efekty sposób na podryw. Istnieje kilka uznanych zasad, które pomagają w nawiązywaniu znajomości. Przede wszystkim należy być swobodnym w trakcie rozmowy i należy to trenować w każdej sytuacji i otoczeniu. Sprawi to, że zniknie zdenerwowanie na randkach rozmowie z kobietami.

Powinno się także samemu stwarzać dogodne sytuacje. Należy także stawiać na swoim i pokazywać, że ma się swoje zdanie na każdy temat. Warto również zapoznać się z technikami podrywu kobiet. Pomimo zarzucania przez kobiety, że jest się arogancki i zbyt pewny siebie to i tak te dwie cechy będą je przyciągały.

Do kobiety powinien ustawiać się pod kątem 90 stopni, co pozwoli na zbliżenie się do niej bez skrępowania. Istotny jest także ton głosu, który prezentuje pewność siebie i status społeczny. Warto być szarmanckim dżentelmenem, co docenią i zapamiętają kobiety. Można także opanować kilka ciekawych tekstów, które przydadzą się, gdy zapadnie krępująca cisza. Powinno się trenować podrywanie dziewczyn, gdyż musisz nabyć umiejętności praktycznych. Dotyk powinno się stopniowo intensyfikować, co sprawi, że kobieta przyzwyczai się do Twojej obecności w jej strefie intymnej. Mężczyzna nigdy nie powinien nachylać się do kobiety, lecz powinien mówić głośniej i odchylić sylwetkę do tyłu.

Badania wykazują, że lepiej niż atrakcyjny wygląd działa dobry flirt. Większe wrażenie zrobi osoba, która uśmiecha się i wysyła widoczne sygnały do swojego obiektu zainteresowania. Uniwersalnym rodzajem flirtu jest kontakt wzrokowy i uśmiech. Wystarczające jest długie zalotne spojrzenie. Dysponujemy całą gamą sygnałów niewerbalnych o erotycznym zabarwieniu. Z kolei naukowcy twierdzą, że istnieją trzy rodzaje dotyku i są to przyjacielski, spoufalony i bezpośredni.

Do romantycznych gestów zalicza się delikatne gładzenie twarzy, przelotne dotknięcie ramienia dziewczyny. Do istotnych aspektów flirtu należy też otoczenie i sytuacja, w jakiej się aktualnie znajdujemy.

Podryw dziewczyn w teorii wydaje się być niesamowicie łatwy, niestety praktyka pokazuje jak bardzo jest to mylny osąd.

W podrywie istotna jest pewność siebie. Pewność siebie mężczyzny kojarzy się kobietom z opieką, siłą oraz sukcesem w życiu. Warto się uśmiechać, gdyż pozytywnie nastawiony człowiek jest lepiej odbierany przez otoczenie. W życiu bardzo ważny jest wygląd, gdyż pierwsze wrażenie powstaje na podstawie tego co zobaczą oczy. Ramiona i łopatki powinny być lekko ściągnięte do tyłu, a głowa powinna być podniesiona do góry. Zadbany mężczyzna dba o zęby, włosy i ciało. Mężczyzna powinien się ubrać schludnie, stosownie do okazji.

Na sztukę podrywu składają się takie elementy jak gra słów i gestów oraz komunikacja. Z kolei poczucie humoru pozwoli na zacieśnianie więzi. Warto także wykazać się dystansem do siebie. W obecnych czasach istotna jest również dbałość swoje profile na portalach społecznościowych.

Dlatego też warto w teorii, przed lustrem potrenować flirt, rozmowę i mimikę, która pozwoli oczarować każdą.