×

Gdy kobieta mówi nie

Gdy kobieta mówi nie

woman-695451_1280Nie oznacza nie – nie może oznaczać może tak, czy tak. Niestety nie wszyscy rozumieją przesłanie tego słowa. Często pojawia się to w odniesieniu do relacji damsko męskich, gdzie mężczyźni zupełnie nie rozumieją takiej właśnie odpowiedzi. Oczywiście głównie chodzi tutaj o wszelkie gwałty, czy akty molestowania, które są problemem całego świata. Skupmy się jednak na czymś bardziej pozytywnym, czyli podrywie, gdzie nie też oznacza nie, ale zdarza się tak, że ewoluuje.
Wiele kobiet na podryw reaguje pozytywnie, ale jest też grupa Pań, które odnoszą się do tego w zupełnie inny sposób, a chodzi tutaj o zaprzeczenie, wyparcie tego zainteresowania ze strony mężczyzny. Czasami to wyparcie ma stanowić dla mężczyzny zachętę, jednak oni nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Kobiety niestety często zapominają, że w przypadku mężczyzn, domyślanie się nie jest czymś oczywistym. Dlatego cały podryw jest tak bardzo utrudniony, mężczyzna nie wiem, jakie jest prawdziwe podejście kobiety. Oczywiście, gdy mówi nie, najczęściej oznacza to odczep się, ale czasem nie teraz, postaraj się bardziej. Takie zachowanie sprawia, że mężczyźni czują się nieco skołowani, nie są pewni, jaki krok powinni dalej zrobić.
Zdecydowanie zaleca się odpuszczenie nachalnych propozycji, jeśli kobieta nas interesuje, poświęćmy jej uwagę, zostańmy jej przyjacielem, jeśli faktycznie jesteśmy sobie przeznaczeni, na pewno wyjdzie z tego coś więcej, bo kobieta z czasem zacznie rozumieć swoje uczucia, ale jeśli nie będzie zmieniała swojego podejścia, lepiej jest odpuścić.