×

Jak przekonać dziewczynę do randki?

Jak przekonać dziewczynę do randki?

130H-1080x720

Każdy chłopak , a i każdy mężczyzna oddałby wszystko za wiedzę o tym jak rozmawiać z dziewczyną/kobietą, jak ją traktować, jak zachęcać. Dlatego też tak często pojawia się pytanie jak namówić dziewczynę czy już kobietę na spotkanie.

W przypadku, gdy dziewczyna od początku jest negatywnie nastawiona nie ma żadnej siły, żeby zmieniła zainteresowanie w sposób szczery. Prostym testem jest rozmową z taką dziewczyną i trzykrotna próba przekonania jej do siebie. Jeśli nie zareaguje pozytywnie nie warto tracić czasu na osobę niezainteresowaną spotkaniem, bo nic z tego nie będzie.

Podchodząc do dziewczyny nie należy podchodzić zbyt blisko. Postawa ciała powinna wskazywać, że jesteś zrelaksowany i przyjacielski. Warto postawić na szczerą rozmowę, zagadnąć najlepiej niechcenia. Lepiej wyjść na nieśmiałego niż cwaniaka. Najlepiej zachowywać się naturalnie, gdyż dziewczyna dzięki temu dowie się kim jesteś naprawdę. Z kolei zwracając uwagę na język ciała dziewczyny bez problemu dowiesz się czy jest tobą zainteresowana.

Zanim zaprosi się dziewczynę na randkę warto porozmawiać z nią kilka razy, co pozwoli choć trochę poznać ją i jej zainteresowania. Początkowo powinno się unikać rozmowy na poważne tematy jak religia czy polityka.

Z kolei najgorsze co może być to, gdy chłopak próbuje rozmawiać o „ciekawych” sprawach aby jej zaimponować, jest nerwowy w czasie rozmowy, boi się, że nadejdzie nieprzyjemna cisza. Nieprzyjemna jest także sytuacja, gdy chłopak cały czas myśli i zastanawia się jak zrobić na niej wrażenie lub zmienia zdanie, gdy ona ma odmienne zdanie niż on. Złym pomysłem jest również prowadzenie rozmowy, która jest formalna, nudna, tylko koleżeńska.

W rozmowie odpadają tematy, które tylko ją interesują, gdyż będzie to wyglądało na podlizywanie się jej. Warto rozmawiać o swoich zainteresowaniach i pokazać własną pasję i energię. Może to sprawić, że ona chętnie spróbuje czegoś nowego z tobą. Dziewczyny i kobiety zainteresowane są mężczyznami pełnymi energii, pasji i ambicji.

Powinieneś mówić jak pewny siebie facet. Nie wolno być monotematycznym, lecz poruszać różne tematy. Nie wolno także popełniać błędu gadulstwa, gdyż odpycha to dziewczynę. Kiedy rozmawia się z dziewczyną powinno się zwrócić uwagę jak głośno mówisz, pamiętać o wyprostowanej sylwetce, ramionach prosto, głowie do góry (podbródek odrobinę wyżej), nie bawienie się rękoma. W trakcie rozmowy z dziewczyną powinno się jej patrzeć w oczy do momentu, kiedy ona nie spuści wzroku.

Warto opowiadać historyjki śmieszne lecz prawdziwe, używać bogatego słownictwa. Zawsze musisz być szczery z dziewczyną, żeby nie mogła nigdy zarzucić ci kłamstwa(są pamiętliwe). Jeśli dziewczyna widzi, że się starasz i jej nie okłamujesz, to na pewno to doceni. Powinno się poświęcić jej trochę czasu i zaprzyjaźnić się z nią.

Z dziewczyną powinno się przede wszystkim rozmawiać i poprzez to ją poznać. Rozmowa pozwoli ocenić w jaki sposób i kiedy zaprosić dziewczynę na spotkanie tylko we dwoje. Spotkanie to może być początkiem czegoś szczególnego, więc warto się postarać.