×

Jak rozmawiać z dziewczyną?

Jak rozmawiać z dziewczyną?

2156707-internet-komputer-randki

Każdy mężczyzna czy chłopak chciałby opanować umiejętność rozmowy z płcią przeciwną w sposób swobodny i wywierający wrażenie. W rozmowie z dziewczyną najważniejsze jest opanowanie. Jest to klucz do sukcesu. Przede wszystkim nie wolno udawać osoby, którą się nie jest. Przed rozmową warto nawiązać kontakt wzrokowy z osobą, z którą chce się porozmawiać. Jednakże nie wolno być nachalnym i zbyt natarczywym w patrzeniu.

Do podtrzymania konwersacji warto znaleźć wspólny temat. Warto, aby sposób mówienia był opisowy i plastyczny, z dużą dawką emocji. Rozmowa z dziewczyną powinna być naturalna, swobodna i powinna sprawiać przyjemność obojgu.

Zazwyczaj facet chcąc zaimponować dziewczynie próbuje ją zainteresować kasą, samochodem czy innymi dobrami materialnymi. Niektórzy jednak patrzą troszkę inaczej i próbują poznać zainteresowania dziewczyny i też się tym zainteresować.

Mężczyźni lubią imponować i często opowiadają o tym jak poznał/zna kogoś sławnego, o swoim wykształceniu, ukończonych kursach, zdobytych umiejętnościach, o imprezach, koncertach innych wyjątkowych wydarzeniach, w których brał udział czy inne niesamowite historie. To wszystko ma na celu pokazanie dziewczynie, że jest interesującym facetem.

Zainteresowanie kobiety wzbudzi na pewno hobby, czytanie książek, chodzenie na ciekawe imprezy, spotkania.

W trakcie spotkania warto także unikać niezręcznej ciszy, lecz rozmowa nie może być sztuczna czy wymuszona. Należy pamiętać, że kobiety lubią facetów, którzy są szczerzy, bo czują się przy nich bezpiecznie i komfortowo. Warto przygotować sobie listę tematów, na które można porozmawiać z dziewczyną. Mogą to być takie tematy jak podróże, zwierzęta, zainteresowania, hobby, relacje damsko-męskie, film, muzyka, jedzenie, dzieciństwo, ciekawe wydarzenia i inne.

Raczej powinno się unikać takich tematów rozmów z dziewczyną jak byli partnerzy, praca, szkoła, seks, polityka, dom, sport, chyba że sama zacznie ten temat.

Dziewczyny wprost uwielbiają facetów z pasjami, więc warto o tym wspomnieć. Najważniejszy jest jednak fakt, że słowa to zaledwie część dialogu. Istotne znaczenie ma także głos i ekspresja mimiczna.

Interesujące dla dziewczyny będą tematy, które poruszą jej emocjonalną stronę i wpłyną na samopoczucie. Ciekawe tematy dla dziewczyn to związki, zdrady, intrygi, przygody życiowe, przeżycia – generalnie o relacjach międzyludzkich. Kobiecie można opowiadać śmieszne historie, które przydarzyły się w życiu, zabawne sceny z filmów, seriali czy zastosować humor sytuacyjny.

Lepiej jest nie poruszać w rozmowie z dziewczyną takich tematów jak aborcja, eutanazja, religia, polityka. Poza tym rozmowa to nie wywiad, więc nie powinno się zbyt drastycznie i szybko wchodzić w świat drugiej osoby. Warto rozmawiać na tematy pasjonujące, które zbudują silną więź.

Powinno się także zainteresować co ja interesuje, gdyż pozwoli to lepiej ją poznać. Najważniejsze jest, że to trening czyni mistrza, więc im więcej się próbuje tym większa szansa na osiągnięcie sukcesu.