×

Spraw, aby ona o Tobie nie zapomniała

Spraw, aby ona o Tobie nie zapomniała

 Jrandka-obrazek_sredni_4029066esteś zainteresowany kobietą, która ma wielu adoratorów? Mężczyźni ustawiają się w kolejce, aby umówić się z nią na kolację? Pamiętaj, że dziewczyna, której wielu nadskakuje, z łatwością zapomina o kolejnych kandydatach, dla których znajduje miejsce w grafiku. Jak więc zadziałać tak, aby nie zostać odstawionym na bok? Jak zapisać się w pamięci kobiety na dłużej? Przedstawiamy kilka rad, które powstały we współpracy z… samymi dziewczynami.

Jeśli jeszcze nie udało Ci się zaprosić jej na pierwsze spotkanie – wysil się i włącz kreatywność. Na miejsce randki nie wybieraj oklepanej, typowej restauracji czy baru. Możesz być pewien, że w knajpie określanej jako najfajniejsza w mieście Twoja wybranka była już kilkanaście razy. Kolejna wizyta w tym samym lokalu nie sprawi, że dziewczyna zapamięta Cię na dłużej. Prawdopodobnie spotkanie wyda jej się podobne do poprzednich, które przeżyła u boku innych facetów, a Ty niczym się w jej głowie nie wyróżnisz. Zafunduj (i niekoniecznie chodzi tu o pieniądze) więc kobiecie coś wyjątkowego. Internet to wspaniałe źródło, w którym znajdziesz setki pomysłów. Jeśli masz ochotę zabrać ją na drinka lub kolację, wybierz lokal nieznany, ale ciekawy i elegancki. Pokaż jej nowe miejsce, do którego zechce wracać i które będzie kojarzyć się jej tylko z Tobą. Oczywiście, nigdy nie masz stuprocentowej pewności, że zaskoczysz dziewczynę wyborem miejsca lub trafisz w jej gusta. Z pomocą przychodzą jednak portale społecznościowe – na którymś z nich wybranka z pewnością posiada konto. Zabaw się w detektywa i odkryj, co lubi, a potem włącz internetową wyszukiwarkę i połącz jej upodobania z mapą ciekawych lokali w Twoim mieście.

Kino to niekoniecznie dobry plan na pierwsze spotkanie. Nie będziecie mieli okazji rozmawiać, a o całowaniu możesz zapomnieć, zatem dziewczyna właściwie nie będzie miała czego wspominać. Jeśli planujesz zabrać wybrankę w miejsce, w którym uprawia się sporty – dużo ryzykujesz, choć potraktuj tę kwestię indywidualnie. Nie wiesz, czy dziewczyna, której zaproponujesz wypad na basen panicznie nie obawia się wody. Także sporty ekstremalne mogą kobietę bardziej przerażać, aniżeli ekscytować. Tego typu rozrywki warto zachować na kolejne spotkania i moment, w którym poznacie się nieco lepiej.

Podczas spotkania pamiętaj o proporcjach pomiędzy słuchaniem a mówieniem. Cechą człowieka otwartego i wrażliwego na innych jest zadawanie pytań, Twoim celem jest natomiast zdobycie jak największej ilości informacji o wybrance. Połącz przyjemne z pożytecznym – zrób wrażenie sympatycznego i naprawdę zainteresowanego jej wnętrzem i pozwól jej się wygadać. W tych czasach trudno spotkać ludzi potrafiących szczerze słuchać – bądź w jej oczach jednym z nich, a na pewno o Tobie nie zapomni.

Wreszcie, przypomnij o sobie w odpowiednim momencie po randce. Zdobądź jej numer telefonu i następnego wieczora spróbuj sms-owo upewnić się, czy spotkanie spełniło wymagania wymarzonej dziewczyny. Delikatnie zasugeruj też kolejne spotkanie, a jej reakcja pozwoli Ci dowiedzieć się, czy ma ochotę zobaczyć Cię jeszcze raz… i jeszcze… i jeszcze…