×

Pomysł na oryginalną randkę

Pomysł na oryginalną randkę

6a09c23fb50f97c77953297306feb282Kiedy masz za sobą pierwszy etap nawiązania znajomości, jakim jest poderwanie dziewczyny, watro zastanowić się nad miejsce, w które zabierzesz ją na pierwszą randkę. Wybór odpowiedniej lokalizacji jest bardzo ważny. Nie tylko określisz swój charakter czy temperament. Miejsce pierwszej randki zapada w pamięć jak moment pierwszego spotkania czy pocałunku. Dlatego jest to tak bardzo ważne. Jeżeli nie masz pomysłu poniższy tekst na pewno Cię zainspiruje.

Romantyczna kolacja we dwoje

Pierwszą propozycją jest romantyczna kolacja we dwoje. Niech pozory Cię nie zmylą. Nie chodzi o zarezerwowanie stolika w pierwszej lepszej restauracji, ale wybranie takiej, która organizuje kolacje w niecodziennych okolicznościach np. na dachu budynku. Wyobraź sobie siebie, Twoją kobietę oraz gwieździste niebo nad Waszymi głowami. Żadna kobieta nie oprze się mężczyźnie takiemu mężczyźnie! Pamiętaj tylko, aby ten pomysł zrealizować w odpowiedniej porze roku i wcześniej sprawdzić pogodę.

Wieczorny spacer po mięście

Jest to ciekawa propozycja do wykorzystania przez cały rok, niezależnie od pogody. Romantyczny spacer w ciepły, letni wieczór można urozmaicić lampką dobrego wina lub orzeźwiającym drinkiem w ulubionym pubie. Zimą wieczorna przechadzka przez starówkę nabierze magicznego uroku dzięki świątecznym ozdobom i pięknie udekorowanym wystawom sklepowym. Nawet spacer w niepogodę może okazać się niezapomniany doświadczeniem, kiedy chroniąc się przed deszcze pod jednym parasolem będziecie wyjątkowo blisko.

Noc pod gwiazdami

Jeżeli posiadasz samochód idealnym pomysłem będzie zorganizowanie randki poza miastem. Każdy z nas zna ciekawe miejsca, gdzie można podziwiać gwieździste niebo oraz piękną panoramę miasta. Pamiętaj, aby się przygotować. Ciepły koc, termos z kawą oraz coś smacznego. Może być pizza albo samodzielnie przygotowane danie. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, im większą kreatywnością się zaprezentujesz, tym bardziej zauroczysz kobietę.

Spontaniczny wyjazd…

Jest to pomysł do zrealizowania po dłuższym okresie znajomości. Na pierwszej randce może się okazać, że zamiast zauroczyć przestraszyłeś dziewczynę. Dlatego z jego realizacją warto poczekać. Kiedy spotykacie się po raz kolejny warto udać się na spontaniczny wyjazd gdziekolwiek tam, gdzie wiesz, że spodoba się Wam obojgu. Może to być sąsiadujące miasto, wyjazd nad morze czy w góry. Jego realizacja jest uzależniona od miejsca, w którym mieszkasz.

Przygotujcie wspólnie coś na kolację

Oryginalny pomysł na pierwszą randkę. Dla niektórych może się wydać kontrowersyjny. Warto zapytać czy dziewczyna nie będzie miała nic przeciwko takiemu pomysłowi. Jeżeli się zgodzi wspólnie wymyślcie danie. Sam lub z sympatią udajcie się do sklepu po zakup potrzebnych produktów. Wspólne przygotowanie posiłku może okazać się nie tylko dobrą zabawą, ale idealną szansą na wzajemne poznanie. Pamiętaj o odpowiednim winie i świecach – kobiety to lubią!

Jeżeli żaden z powyższych pomysłów nie przypadł Tobie do gustu może warto wybrać się na klasyczną randkę. Wystarczy szczypta inwencji i trochę pomysłowości. Może sobotnia impreza w popularnym klubie lub wieczorny seans w kinie. Ważne abyście przyjemnie spędzili czas.