×

Jak poderwać dziewczynę w pracy?

Jak poderwać dziewczynę w pracy?

technology-791029_1280Współcześnie mamy coraz mniej czasu na to, aby poznać druga połowę dość spontanicznie. Zazwyczaj miało to miejsce dzięki znajomym, lub w szkole czy na uczelni. Jeśli jednak życie nie przygotowało dla nas tak prostego planu, warto samemu sobie pomóc u rozejrzeć się wokół siebie. Być może jest gdzieś w pobliżu kobieta, która tak samo jak Wy czuje się samotna w piątkowe wieczory i bardzo chętnie zamieniłaby siedzenie w domu przed telewizorem na wyjście do kina czy kolacje w miłym towarzystwie. Zdecydowanie im szybciej zaczniecie się rozglądać, tym macie większą szansę na powodzenie. Zacznijcie od miejsca pracy. Korporacje to najlepszy pomysł, bowiem pracuje tam wiele samotnych i niezależnych kobiet. Z pewnością nie jedna z nich chciałaby porzucić łątkę wielkiej Pani bizneswoman i stać się czyjąś ukochaną. Sami spróbujcie, a przekonacie się, że to znacznie łatwiejsze niż się wydaje.
Którą wybrać?
Samotna kobieta wyróżni się spośród tłumu kobiet w miejscu pracy. Nie będzie jej się spieszyło do domu ani do przedszkola, by odebrać dzieci, bo nie zrobi tego mąż. Kobiety, które nie mają żadnych zobowiązań prowadzą bujne życie towarzyskie. Już z kontekstu samej rozmowy z nią możecie wywnioskować jak spędza weekendy, jakie ma zainteresowania. Jeśli nie zna wszystkich sportowych kanałów telewizyjnych oraz wie, jakie premiery w kinie będą w najbliższą sobotę, to bezapelacyjny znak, że jest singielką. Samotne kobiety wyróżniają się również ze względu na wygląd. Zasada mówi im, że w każdym miejscu w którym się znajdą mogą spotkać, albo swojego byłego z nową dziewczyną, albo potencjalnego kandydata na nowego faceta. W związku z tym zawsze muszą wyglądać obłędnie. Samotne kobiety są więc nad wyraz atrakcyjne, maja idealny makijaż i manicure i zawsze buty na wysokim obcasie i perfekcyjnie wydepilowane nogi. Zdradzi je również picie niewielkiej ilości kawy, ponieważ całą noc przesypiają spokojnie, bez płaczących dzieci nad uchem i mężczyzny, który pożąda ich w nocy. Do dzieła!
Jak zagadać?
Nie ma nic prostszego jak rozmowa podczas lunchu. Spontaniczny temat wywiąże się sam, Ty musisz jedynie przejąć inicjatywę. Skieruj konwersację na jakąś rozrywkę lub weekendowe plany. Możesz delikatnie zasugerować, że akurat spędzasz samotny wieczór i przydałoby Ci się towarzystwo. Jeśli ona zacznie opowiadać o wystawie na której ostatnio była z przyjaciółkami, podchwyć temat i zaproponuj wyjście na inną, którą tak bardzo chciałeś zobaczyć. Kobiety uwielbiają spontany. Możesz wysłać jej więc krótka wiadomość na pocztę pracowniczą, zachęcającą do spotkania po pracy. Zapewniamy, że najdzie ją dreszczyk emocji, bo w końcu wydarzyło się to w godzinach pracy. Mały flirt to coś o czym potajemnie fantazjuje każda kobieta. Znajdź jej słaby punkt i zdecydowanie uderzaj. Pamiętaj, aby zacząć od komplementu, jednak nie przesadzaj. Jeden dziennie zdecydowanie wystarczy. Bądź szarmancki, ale nie nachalny. Kobiety unikają mężczyzn, którzy na siłę próbują zdobyć ich zainteresowanie. Spróbuj uwodzić i spraw, aby to ona chciała ciągnąć tę znajomość, jednak nie odpuszczaj. Musicie przez cały czas odbijać piłeczkę, aby ten związek mógł doczekać się drugiej, a nawet i pierwszej randki.
Co zrobić kiedy już się zgodzi?
Być sobą! Kobiety nienawidzą sztywniaków oraz facetów, którzy udają przed nich macho. Zaczaruj ją swoim uśmiechem i poczuciem humoru. Wybierz miejsca, które znasz i które chętnie pokażesz właśnie jej. Powiedz, że nigdy tutaj nikogo nie przyprowadziłeś, będzie czuła się wówczas wyjątkowo.