×

Każda dziewczyna jest inna

Każda dziewczyna jest inna

girl-624223_1280Najlepszym sposobem, żeby poderwać dziewczynę jest dobry wygląd i niezłe auto – brednie! Nie ma najlepszego sposobu na podryw, bo każda kobieta jest inna potrzebuje innego podejścia, inaczej okazujemy jej zainteresowanie, bo inaczej nie zwróci na nas uwagi. Oto podstawowe typu kobiet i ich potrzeby.
Księżniczka – dla niej musisz zamienić się w księcia na białym koniu, kocha romantyczne historie, chciałby przeżyć miłość niczym z romantycznego filmu, kocha wszystko, co romantyczne i pełne miłości, bywa zawstydzona, szuka prawdziwego księcia. Tutaj nie pomaga teksty typowego podrywacza, musisz raczej szukać ciekawych pomysłów, oczywiście inspirowanych filmem i książkami.
Sierotka – sama nie wie, czego chce, marzy o księciu z bajki, ale nie jest pewna siebie, nigdy nie była na randce, pewnie nigdy nie słyszała komplementu, ale uważaj, może być bardzo inteligentna, więc wszystkie kiepskie teksty odstaw gdzieś na bok, wykaż raczej zainteresowanie, pokaż, że naprawdę jest kobieca.
Feministka – to chyba najtrudniejszy typ kobiety, zwykle w otoczeniu koleżanek, bardzo trudno dostępna, ale nawet jej serce można podbić. Trzeba jednak być równie przebiegłym i inteligentnym jak ona. Takie kobiety nie lubią przygłupich facetów, lalusiów, lubią mężczyzn, którzy są pewni swego, inteligentni, potrafią zainteresować kobietę bardzo ciekawą rozmowa. Jeśli rzucisz przy niej suchym tekstem na podryw, na pewno nie pomoże żadne koło ratunkowe, to koniec, możesz odejść i szukać dalej.
Sportsmanka – czasem wręcz męska, co bardzo ja gubi, nie jest świadoma swojego piękna, potrafi dopiec, z nią możesz żartować jak z kolegą, ale piękna róża i odrobina romantyzmu nie zaszkodzą, takie kobiety też lubią romantyczne gesty, nie tylko oglądanie sportowych rozgrywek.
Tapeciara – takich jest pełno, zwłaszcza w barach i pod tapetą niestety kryją się różne typy, musisz umiejętnie rozpoznawać makijaż. Jeśli jest mocny, ale starannie wykonany, nie jest przesadzony, a dziewczyna elegancka, to zupełnie normalny typ, ale na łowach, szuka faceta i chce go skusić pięknym wyglądem. Jeśli jednak tapeta jest niedbałą, rzęsy posklejane, a strój dość wyzywający, możesz użyć tekstów, których nauczyłeś się od starego wujaszka, takie dziewczyny mają jednak swoich bodygardów, także uważaj, aby nie przesadzić.
Kujon – zadbana, elokwentna, wykształcona, taka dziewczyna to trudny do dobycia cel, ale na pewno tego warty. Pamiętaj jednak, że nie szuka ona faceta, który tylko się uśmiecha i zna głupie teksty, szuka równego sobie partnera, nawet, jeśli chodzi jej tylko o seks.
Bizneswoman – elegancka kobieta, która szuka sposobu na zminimalizowanie stresu, częściej interesuje ją seks, niż rozmowa, jeśli dobrze poczekasz, dowiesz się, co ja przyciąga do klubu i będziesz wiedział, jakie podjąć kroki, żeby zwrócić jej uwagę.
Pyskata – takich dziewczyn jest coraz więcej, potrafią się odgryźć, ale ciebie to nie zniechęca, wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej nakręca. Na takie dziewczyny nie ma dobrego sposobu, no może cięta gadka, żeby jej dorównać.
Nastolatka – na ten typ musisz uważać, bo często nieletnie dziewczyny pojawiają się w klubach, a jak wiadomo zadawanie się z nieletnią może skończyć się w więzieniu
Mamuśki – mają, 40 ale wyglądają na 25, takich kobiet jest coraz więcej, zwykle odchowały dzieci lub ich jeszcze nie mają, są wolne lub po rozwodzie, szukają raczej kochanka, niż partnera, zwłaszcza, gdy spotykasz je w klubie. Takie kobiety lubią taniec, nie rozmowy, zwłaszcza, jeśli jesteś dużo młodszy.
W klubach spotkasz oczywiście wiele innych typów, dziewczyny po przejściach, świeże rozwódki lub mężatki, które szukają przygody, ale także zupełnie normalne dziewczyny, które po prostu przyszły się zbawić, takich jest całkiem sporo i wbrew pozorom najłatwiej nawiązać z nimi kontakt, normalnie porozmawiać, czy zatańczyć. Nieważne jednak, na jaki typ trafisz, wszelkie kluby i bary to niekoniecznie dobre miejsce do szukania partnerki, zwłaszcza na stałe. Oczywiście, jeśli interesują cię krótkie przygody, seks dla zabawy, takie miejsca są świetne, ale trzeba też pamiętać, że każde takie spotkanie może mieć mało pozytywny efekt. Podrywania trzeba się nauczyć, to nie przychodzi od razu, na pewno nie warto słuchać porad kolegów, bo każdy ma inny typ kobiety, którego szuka, sam też jest na innym poziomie, a to jak wiadomo wpływa na nasze zachowania, zwłaszcza w stosunku do kobiet. Poza tym inaczej zachowujemy się, gdy szukamy kogoś na stałe, a inaczej, gdy chodzi nam o krótki romans, tego też trzeba się nauczyć, zwłaszcza, gdy nie chcemy być zranieni.