×

Jak zaimponować dziewczynie?

Jak zaimponować dziewczynie?

vogue-405148_1280

Zarówno jeśli jesteśmy w stałym związku, czy dopiero rozpoczynamy wspólną drogę ze swoją drugą połówką pragniemy ją stale zaskakiwać i sprawiać niespodzianki. Dużo łatwiej jest to wykonać u progu związku, niż kiedy mamy już za sobą kilkumiesięczny lub kilkuletni staż. Ale przecież nie jest to niewykonalne. Jak wiadomo dla chcącego nic trudnego, zatem przy niezbyt wielkim zaangażowaniu można wywrzeć naprawdę ogromne wrażenie połączone z zaskoczeniem na swojej dziewczynie, narzeczonej czy nawet żonie.

Zaangażowanie w kuchni

Samodzielnie przyrządzony posiłek zadedykowany swojej ukochanej, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie angażowaliśmy się w pomoc na terenie kuchni może być świetną opcją na randkę spędzoną w domowym zaciszu. Oczywiście nie musi być to od razu posiłek na miarę Masterchefa, sama inicjatywa na pewno zostanie doceniona. Nie potrzebne są nam też obszerne książki kucharskie, z których nie rozumiemy większości stwierdzeń. Ogromną ilość łatwych, a dodatkowo szybkich w wykonaniu i interesujących potraw odnaleźć możemy w Internecie. Jeżeli jednak wciąż mamy problem z ich wykonaniem, wystarczy włączyć popularny serwis Youtube, gdzie ogromna liczba kucharzy-amatorów dzieli się ze swoimi obserwatorami własnymi recepturami połączonymi z wykonaniem krok po kroku. Wtedy już na pewno uda nam się upichcić coś smakowitego. Bardzo ważną rolę w trakcie takiej kolacji odgrywa również nastrój. Warto zadbać o kilka aromatycznych w zapachu świec, które podczas posiłku zaświecimy zamiast żarówki lampy. Przyda się także romantyczna muzyka, której dźwięki będziemy słyszeć przy każdym kęsie zjadanego posiłku. Oprócz samodzielnie przygotowanej kolacji, warto także pomagać swoim drugim połówkom w pracach kuchennych na co dzień, na przykład poprzez pozmywanie naczyń czy zrobieniu zdrowej sałatki. Takie działanie na pewno zostanie docenione i zapamiętane.

Porządek zawsze w modzie

Jeżeli na co dzień należymy do grona raczej leniwych mężczyzn, którzy większość (jeśli nie wszystkie) domowe obowiązki pozostawiają swoim kobietom zmiana tych nawyków na pewno wyjdzie nam na korzyść. Jeśli od kuchni staramy się trzymać z daleka, ponieważ mamy do tego dwie lewe ręce, możemy zająć się utrzymaniem porządku. Będzie to szczególnym zaskoczeniem jeżeli wysprzątamy mieszkanie pod nieobecność naszej ukochanej, by kiedy wróci mogła mieć nie lada niespodziankę. Jeżeli już podejmiemy takie kroki, ważne jest by posprzątać wszystko najlepiej i najdokładniej jak potrafimy, ponieważ kobiety zwracają na to sporą uwagę. Jednak każde działanie na tym tle wspomagające nasze ukochane sprawi im radość i na pewno poprawi samopoczucie.

Weekendowa wycieczka

Jeżeli dysponujemy odpowiednią ilością czasu oraz funduszem możemy sobie pozwolić na weekendowy wypad, zaskakując przy tym swoją drugą połówkę. Pozwoli wam to wspólnie odpocząć, zrelaksować się, naładować baterie i nabrać sił na kolejne bardzo ciężkie miesiące pracy. Nie musi być to od razu podróż do Paryża czy Rzymu. Równie ciekawa może być wycieczka do nie daleko położonej miejscowości, w której jeszcze nie byliśmy lub chcemy tam jeszcze coś zobaczyć. Tutaj już wszystko zależy od zainteresowań i predyspozycji waszej dwójki. Jedni będą chcieli zwiedzać zabytkowe wnętrze pałacu, zbudowanego niegdyś przez znamienite rody, inni będą preferować wypoczynek w Spa, jeszcze kolejni zdecydują się na biwak, nocując pod namiotem lub szalone imprezy w centrum miasta. Liczba możliwych opcji jest ogromna, a ciekawych pomysłów można poszukać także na internetowych forach czy blogach.