×

Co pomoże w skutecznym podrywie?

Co pomoże w skutecznym podrywie?

love-1716825_1280

Znalezienie miłości wcale nie jest takie łatwe, a w szczególności w dobie dzisiejszych czasów, kiedy to zamiast skupiać się na kontaktach interpersonalnych, więcej czasu poświęcamy na zanurzaniu się w tajniki świata wirtualnego, często tracąc przy tym kontakt z otaczającą nas rzeczywistością. Jednak pomimo tego, ludziom wciąż udaje się dobierać w pary i tworzyć szczęśliwe związki, które są w stanie przetrwać na całe ich życie, co jest z pewnością pięknym obrazem i daje nadzieje, iż jeszcze nie wszystko na tym świecie kręci się wokół wątku pieniędzy, a jednostka wciąż jest jeszcze ważna.

Jednak swoją drugą połówkę całkiem ciężko jest odnaleźć, a kiedy już spotkamy kogoś, na widok którego serce zaczyna nam bić szybciej i w brzuchu czujemy nieznane dotąd uczucie przysłowiowych motylków, jest to znak, że miłość właśnie puka do drzwi naszego serca. Czy jej otworzymy? Czy zamkniemy je na kłódkę? Odpowiedź zależy już tylko od nas. Co jednak zrobić, by tą miłość zdobyć i jak skutecznie podrywać osobę dla której serce pompuje więcej krwi? Oto kilka prostych wskazówek [więcej].

Wygląd zewnętrzny

Wiadomym jest, iż wygląd zewnętrzny wcale nie jest najważniejszy, a najbardziej liczy się to, co mamy w sercu i jakimi jesteśmy ludźmi. W końcu uroda z biegiem lat przeminie, a to nasza osobowość pozostanie taka sama. Jednak wygląd zewnętrzny jest pierwszym, co początkowo rzuca nam się w oczy, już przed rozpoczęciem rozmowy i bardzo często to on decyduje o tym, czy ktoś nam się podoba czy nie. I choćbyśmy nie wiem jak się starali, nic tego nie zmieni. Jednak każdy z nas atrakcyjność widzi inaczej. Jednym podobają się bardziej blondynki, innym brunetki czy kobiety o płomienno rudych włosach, a jeszcze innym piękne, atletyczne sylwetki, krągłe kształty czy ich brak. Każdy człowiek jest inny i każdy z nas ma różne preferencje, które bardzo często po poznaniu właśnie tej jedynej osoby schodzą na dalszy plan. Aby jednak być skutecznym w podrywie należy dbać o swój wygląd zewnętrzny. Chodzi tu zarówno o pielęgnację swojego ciała jak i o garderobę. W końcu nie tylko wtedy, kiedy skupiamy się na podrywie powinniśmy wyglądać schludnie i adekwatnie do danej sytuacji.

Feromony, czyli zmysł węchu

Zmysł węchu odgrywa również niesamowicie ważną rolę w procesie dobierania się ludzi w pary. Jest nawet bardziej istotny niż zmysł wzroku. Nasza podświadomość sama wyczuwa feromon, który nam się podoba i osoba, która go wydziela staje się dla nas dużo bardziej atrakcyjna, niż na przykład świadczy o tym jej wygląd. Oczywiście ludzie używają także syntetycznych substancji zapachowych, czyli perfum. Na rynku dostępnych jest niesamowicie dużo różnych mieszanek ukrytych pod wszelakimi szyldami i markami. Ich wytrzymałość również się różni. Jeżeli zatem wybieramy się na randkę, lub jeszcze szukamy miłości warto się skupić nie tylko na dobrym wyglądzie, ale i zapachu, który wpływa na napotykające nas osoby bardzo silnie.

Kwiaty zawsze modne

Czasy się zmieniają, jednak zamiłowanie kobiet do kwiatów nigdy nie przeminie. Przynoszenie bukietu czy pojedynczej łodygi na randkę przez mężczyzn zawsze zostanie docenione, gdyż taki gest działa niesamowicie mocno na każdą z nas. Wówczas mężczyzna w naszych oczach zostaje doceniony i zyskuje dużo większą sympatię. Świadczy to bowiem o szarmanckości i znajomości przez naszego wybranka dobrych manier. Kwiaty warto jest ofiarować nie tylko, jeżeli nadarzy się na to okazja typu urodziny, imieniny, święta, czy randkowe spotkanie. Jeżeli podejmiemy się takiego gestu na co dzień, oczy naszej ukochanej na pewno rozbłysną milionem radosnych iskierek.

Dobre maniery to podstawa sukcesu

Oczywiście każdy z nas jest inny i ma swoje zalety, ale także i wady. Jednak pomimo tego zawsze trzeba potrafić się odpowiednio zachować. Warto pamiętać o dobrych manierach szczególnie wtedy, kiedy poznajemy kogoś, kto nam się podoba i chcemy na nim wywrzeć jak najlepsze wrażenie. Jeżeli jesteśmy gentelmanami nie musimy się niczym martwić. Kobiety uwielbiają takich mężczyzn i na pewno otwierając drzwi obiektowi swoich westchnień czy podsuwając krzesło i wielu innym miłym dla niej gestom, znakomicie zapunktujesz.