Kategorie
Jak poderwać dziewczynę

Jak zachować się, kiedy kobieta jest w związku

c50c9e5aede99303841a60d14c8793cd

Każdy z nas doskonale wie, co oznacza nieszczęśliwa miłość. Najczęściej już w szkole podstawowej zakochujemy się w dziewczynach dużo starszych i takich, które są dla nas po prostu nieosiągalne. Nie ma chyba na świecie osoby, która nie doświadczyła by odrzucenia, czy uczucia zazdrości. Najgorszą sytuacją z możliwych jest taka, kiedy zakochamy się w dziewczynie, która jest już zajęta. Nie do końca wiadomo w takiej sytuacji, jak się zachować i co robić. Wszystko zależy oczywiście od kontekstu sytuacji i od trwałości danego związku.
Z pewnością nie ma większego sensu usychanie z miłości po cichu. Należy się zdecydować, czy jest to tylko chwilowe zainteresowanie i zauroczenie daną dziewczyną, czy po prostu prawdziwa miłość. W pierwszym przypadku, raczej nie ma większego sensu, aby psuć stały związek i narażać kogoś na cierpienie i łzy.
Całkowicie inaczej sytuacja ma się, kiedy dziewczyna jest w nieszczęśliwym związku, widać że nie jest zadowolona, jej chłopak źle ją traktuje i nie układa im się za bardzo. W takiej sytuacji, jeżeli sami jesteśmy pewni swojego uczucia, warto jest o nie zawalczyć.
Oczywiście nie ma sensu narażanie się chłopakowi naszej wybranki. Może się to bowiem bardzo źle skończyć. Mężczyźni nienawidzą, kiedy ktoś interesuje się ich kobietą. Lepiej jest postarać się zbliżyć do dziewczyny na samym początku. Nie ma też co czekać na cuda. Koniecznie, kiedy poznamy już dziewczynę i wiemy, że jest to ta jedyna, wybranka naszego serca, trzeba z nią przeprowadzić rozmowę.
Najlepszym wyjściem jest wyznanie uczucia miłości. Jest to jednak bardzo delikatna sprawa i wymaga delikatnego podejścia. Nie wolno w takim wypadku nikomu się narzucać, ani na nikogo naciskać. Najważniejsza jest spokojna rozmowa, w której wyznamy nasze uczucia. Nie należy jednak oczekiwać cudów i liczyć na to, że po jednej takiej rozmowie dziewczyna padnie nam w ramiona. W takich sytuacjach koniecznie należy uzbroić się w cierpliwość.
Nie warto również pakować się do związku jako osoba trzecia. Jeżeli kobieta w taki sposób traktuje swojego partnera, niezależnie od tego, jaki on jest, możemy mieć pewność, że w pewnym momencie potraktuje tak też i nas. Wierność jest w związku niezwykle ważna i jest to z pewnością delikatna sprawa.
Nie zaszkodzi jednak delikatny flirt i sprawdzenie, czy dziewczyna spojrzy na nas przychylnym okiem. Mogą się przydać drobne gesty, jak pomoc, na przykład w pracy czy na studiach w jakiś obowiązkach, czy podwózka do domu. Kobiety uwielbiają, kiedy zabiega się o ich względy. Lubią być one adorowane i doceniane. Muszą wiedzieć, że podobają się mężczyźnie.
Na samym początku warto jednak dobrze zastanowić się nad tym, czy cała gra jest warta świeczki. Można bowiem zniszczyć cudzy związek i sprawić, że cała trójka osób nie będzie szczęśliwa. W szczególności nie warto jest angażować się w takie sprawy, jeżeli dziewczyna jest partnerką jakiegoś naszego kolegi lub znajomego. Nie są to zdrowe sytuacje i nigdy nie prowadzą one do niczego dobrego. Co innego, jeżeli związek ten sam się zakończy. Wtedy możemy śmiało próbować swoich sił w miłości.

Dodaj komentarz