×

Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę

couple-885381_1280

W naszej tradycji utarło się, że to mężczyzna zazwyczaj wykonuje pierwszy krok w kierunku kobiety, kiedy mu się ona podoba. Ta tradycja nie jest oczywiście już taka sztywna, jak kiedyś przed laty, ale nadal myślimy dość stereotypowo. Mężczyźni lubią podrywać kobiety i czują się wtedy na swoim miejscu. Wydaje im się, że świadczy to właśnie o ich męskości. Większość kobiet również lubi być adorowane i liczą na to, że to facet wykona ten pierwszy krok i zagada do nich, da do zrozumienia, że się podobają i ostatecznie zaprosi na pierwszą randkę.
Oczywiście istnieją również dziewczyny, które bez problemu same zagadują mężczyzn, którzy wydają się im atrakcyjni, jednakże nadal jest to rzadkość. Częściej są to już dojrzałe kobiety, które mają większe doświadczenie w zakresie kontaktów męsko-damskich.
Wielu mężczyzn odczuwa więc presję i nie do końca wie, w jaki sposób poderwać dziewczynę, która im się podoba. Obawiają się przede wszystkim odrzucenia i śmieszności. Dotyczy to przede wszystkim młodych mężczyzn, którzy miewają coraz częściej problemy z socjalizacją. Wynika to z tego, że wychowywani są przy komputerze i Internecie i często tylko online potrafią zawierać znajomości. Obawiają się, że w rzeczywistości nie są już tak atrakcyjni dla dziewczyn. Wielu z nich miewa ogromne problemy z nieśmiałością i brakiem pewności siebie.
Warto jednak podjąć próbę przełamania tego bezsensownego strachu. W najgorszym wypadku można się spodziewać oczywiście odrzucenia, ale kobiety bardzo lubią być adorowane i często przyjmują zaproszenia na pierwszą randkę od wszystkich mężczyzn, jeżeli oczywiście same nie są w żadnym związku.
Istnieje wiele sposobów na to, jak poderwać dziewczynę. Wszystko zależy oczywiście od sytuacji i miejsca, w jakim się znajdujemy oraz od samej dziewczyny. Każda z nich preferuje inne sposoby. Przede wszystkim, wszystkie lubią się jednak podobać chłopakom. Jeżeli dostrzegają zachwyt i błysk w oczach mężczyzny, dużo chętniej decydują się na spotkanie.
Kobiety lubią mężczyzn pewnych siebie, jednakże nie za bardzo. Zbytnia pewność siebie może być dla nich wręcz odpychająca. Do wszystkiego trzeba podchodzić po prostu z rozwagą i równowagą.
Najlepszym pomysłem jest wymyślenie jakiegoś banalnego tematu do rozmowy, którą można poprowadzić z każdym. Lepiej unikać jest dziwnych i trudnych tematów oraz tych, które mogą być dla niektórych kontrowersyjne. Nie można zapominać przy tym o uśmiechu. Oczywiście, jeżeli nie znamy dziewczyny, która nam się podoba, nie zapominajmy o tym, aby się przedstawić. Jest to bardzo mile widziane i świadczy o kulturze osobistej, jeżeli jesteśmy na imprezie w klubie, lub na domówce, warto jest zaproponować dziewczynie coś do picia.
Warto pamiętać także o tym, że dziewczyny uwielbiają taniec. Nie każdy mężczyzna lubi i potrafi tańczyć, dlatego z pewnością propozycja wspólnego wkroczenia na parkiet, spodoba się każdej dziewczynie, nawet tej nieśmiałej. Nie trzeba przy tym rozmawiać i można skupić się na początku na przełamaniu lodów. Koniecznie trzeba zaproponować wymianę kontaktów. Może być to na przykład numer telefonu, lub adres e-mail.