×

Dokąd zabrać dziewczynę na pierwszą randkę

Dokąd zabrać dziewczynę na pierwszą randkę

barcelona-959073_1280

Pierwsza randka to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej pary. Tak naprawdę to ona najczęściej decyduje o tym, czy uda się młodym ludziom stworzyć związek i czy zdecydują się na to, żeby dalej się spotykać. Rola zaplanowania takiego spotkania przypada zazwyczaj mężczyźnie, ponieważ to on jest najczęściej inicjatorem pierwszej randki. Tak przyjęło się już dawno temu i okazuje się, że kobiety lubią być zapraszane na randkę i uwielbiają, kiedy mężczyzna je zaskakuje swoimi pomysłami. Warto więc zastanowić się dobrze, dokąd zabrać swoją partnerkę na pierwszą randkę, aby w ten sposób znacznie zwiększyć swoje szanse w jej oczach.
Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dobrze znamy się nawzajem. Nie jest bowiem regułą, że pierwsza randka dotyczy jedynie nieznajomych sobie osób. Często decydują się na nią osoby, które znają się już nieco z pracy lub ze studiów, albo ze szkoły. W takim wypadku, warto postawić na to, co wiemy o kobiecie i spróbować jej sprawić przyjemność. Jeżeli wiemy, że kocha ona komedie romantyczne, zaprośmy ją do kina. Jeżeli zaś jest ona miłośniczką muzyki klasycznej, z pewnością ogromną frajdę sprawi jej bilet na koncert muzyczny lub do opery. W cenie są także bardziej oryginalne pomysły. Ważne, żeby kobieta wiedziała o tym, że jest to nasz pomysł i że w ten sposób pragniemy jej sprawić przyjemność i ją zachwycić.
Sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana, jeżeli nie znamy dobrze swojej wybranki i nie wiemy o niej zbyt wiele. Wtedy trzeba postawić już na spontaniczność. Z pewnością nie jest dobrym pomysłem wyjście do kina, czy do teatru, ponieważ w takim miejscu nie ma po prostu możliwości, aby porozmawiać ze sobą i lepiej się poznać. Koncerty także nie są najlepszą imprezą na taką pierwszą randkę. Idealna, choć banalna staje się być propozycja kolacji. Nie trzeba jednak ograniczać się do restauracji lub kawiarni.
Wspaniałym pomysłem, który z pewnością pokochają wszystkie kobiety, jest piknik na łonie natury. Można samodzielnie przygotować pyszny posiłek, lub po prostu zakupić go na wynos, jeżeli nie mamy takich umiejętności. Warto jednak pamiętać, że kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy potrafią samodzielnie i smacznie gotować. Nie wolno zapominać o butelce dobrego wina i owocach. Najlepiej jest wybrać miejsce w miarę publiczne, aby dziewczyna nie czuła się w żaden sposób zagrożona. Wspaniale sprawdzają się w takich sytuacjach parki miejskie lub skwerki.
Bardzo ważne jest, aby w odpowiedni sposób przygotować się do pierwszej randki. Pierwsze wrażenie zrobione na kobiecie pozostaje najważniejsze na bardzo długo. Ważny jest schludny wygląd i odpowiedni strój. Kobiety bardzo cenią elegancki ubiór, chociaż nie musi być on przesadny. Najważniejsze, aby nie pojawić się w dresie i t-shircie.
Dobrze jest zaskoczyć również dziewczynę drobnym upominkiem. Najlepszym pomysłem są oczywiście kwiaty. Nie musi być to wielki bukiet, ponieważ może ją to onieśmielić. Wystarczy jeden ładny kwiat, lub niewielki bukiecik polnych kwiatów. Kobiety uwielbiają, kiedy mężczyźni okazują im uczucie wręczając kwiaty, najlepiej samodzielnie wybrane.