×

Ciekawy pomysł na podryw

Ciekawy pomysł na podryw

persons-768683_1280

Każdy z nas marzy o tym, aby znaleźć partnerkę na całe życie, z którą będziemy mogli w przyjemny sposób spędzić czas i która będzie dla nas swego rodzaju oparciem. Nawet mężczyźni, którzy twierdzą, że nie potrzebują kobiety do szczęścia, w głębi duszy i tak marzą o dziewczynie, która zwali ich z nóg. Nie każdy jednak posiada taką pewność siebie i śmiałość, żeby poderwać nieznaną sobie dziewczynę i zaprosić ją na przykład na randkę.
Często zdarza się, że podoba nam się kobieta na ulicy lub na imprezie, czy też u znajomych, ale nie mamy śmiałości, aby się do niej odezwać. Wydaje nam się, że nie jesteśmy na tyle atrakcyjni, aby przyciągnąć jej uwagę swoją osobą.
Właśnie dla takich osób, które są nieśmiałe i mają problemy z nawiązywaniem kontaktów z przedstawicielkami płci pięknej, skierowana jest oferta perfum z dodatkiem feromonów płciowych. Producent obiecuje bowiem, że jego produkt wpływa w znaczny sposób na powodzenie mężczyzny wśród kobiet i na to, że staje się on o wiele bardziej atrakcyjny i interesujący. Naukowcy badali to zjawisko przez długie lata. Na początku obserwowali oni świat zwierząt, które to porozumiewają się właśnie za pomocą feromonów płciowych, wytwarzanych przez ich gruczoły. Feromony są to bezwonne substancje zapachowe, wyczuwane jedynie przez osobniki płci przeciwnej.
Okazało się, że człowiek również potrafił kiedyś wytwarzać takie feromony płciowe i działały one w podobny sposób. Niestety, zatraciliśmy w dużej mierze tę umiejętność w trakcie procesu ewolucji. Amerykańscy naukowcy opracowali jednak metodę na wytworzenie syntetycznego odpowiednika takich feromonów. Kiedy okazało się, że jest to niedrogi i stosunkowo proste, chętnie ich odkrycie wykorzystali producenci kosmetyków.
Dzisiaj takie właśnie perfumy z feromonami płciowymi, można z powodzeniem zakupić w każdej drogerii lub w galerii handlowej, za niewielkie pieniądze, dodatkowo w swoim ulubionym zapachu. Mężczyźni nieśmiali mogą je również z powodzeniem zamówić przez Internet. Co ważne, przelewane są one do nieoznakowanych buteleczek, nikt nie ma więc pojęcia o tym, że stosujemy feromony.
Wiele osób potwierdza niesamowitą moc feromonów. Wspaniale sprawdzają się one właśnie na imprezach, czy na pierwszej randce. Obserwuje się wzmożone zainteresowanie dziewczyn mężczyznami, którzy stosują właśnie feromony. Nie zdają sobie one z tego wcale sprawy, ale chętniej spoglądają w kierunku takich chłopaków. Podobają się im oni zarówno fizycznie, jak i odpowiada im ich charakter. Nawet panowie, którzy an co dzień nie cieszą się żadnym powodzeniem wśród kobiet, po użyciu takich feromonów stwierdzają, że dziewczyny interesują się nimi i chcą przebywać w ich towarzystwie. Częściej również przyznają im one rację. Okazuje się, że takie perfumy z feromonami mogą prowadzić nawet do podniecenia seksualnego i silnie pobudzać. Niektórzy twierdzą, że powodują one zakochanie.
Koszt buteleczki takich perfum jest stosunkowo niewielki, warto więc przekonać się samodzielnie o ich działaniu i wypróbować tę zdobycz współczesnych technologii i na przedstawicielkach płci pięknej.