×

Jak poderwać dziewczynę na ulicy?

Jak poderwać dziewczynę na ulicy?

beautiful-1446510_1280Niekiedy miłość spada na nas jak grom z jasnego nieba. Wydaje nam się, że to niemożliwe, aby osoba, którą mijamy na ulicy tak po prostu umówiła się z nami na randkę, a jednak wiele dobranych par właśnie w ten sposób zaczęło swój najlepszy związek. Nie uciekaj więc jeśli napotkana przypadkiem dziewczyna wyda Ci się objawieniem. Zagadaj i daj Wam szansę na kolejne spotkanie. Kto wie? Może to właśnie ta jedna jedyna, a Ty – jeśli stchórzysz – zmarnujesz szansę swojego życia na spędzenie wszystkich dni u boku tej jasnowłosej piękności o niebieskich oczach i rzęsach do nieba?
Jak zagadać?
Z pewnością zauważyłeś ją już z daleka. Idzie delikatnym krokiem, kołysząc biodrami, które zadziałały na Ciebie jak kawa po nocnej imprezie. Nie czekaj, działaj! Spróbuj zwyczajnie na nią wpaść, ale delikatnie. Nie zrób jej krzywdy. Od razu będziesz miał pretekst do rozmowy. Rzuć komplementem, że jej uroda Cię zaćmiła i musisz jej to wynagrodzić na jutrzejszej kawie. Poproś, aby zapisała Ci swój numer telefonu na ręku, może być nawet szminką. Czy to nie romantyczne? Która kobieta się na to nie złapie? Jeśli jednak minąłeś ją, a ona oddala się i nigdy możesz jej już nie zobaczyć, zmień szybko trasę. Miniecie się jeszcze raz, a Ty niepostrzeżenie rzucisz „Czy my się już kiedyś nie spotkaliśmy?”. Wasze spojrzenia spotkają się i to będzie ta jedyna szansa, którą możesz teraz wykorzystać.
Co zrobić, kiedy ona odmówi?
Nie bądź nachalny, bo ją wystraszysz. Postaraj się grzecznie odpowiedzieć, że rozumiesz. W końcu kto umawia się z nieznajomym. Jeśli masz przy sobie przypadkiem swoja wizytówkę, możesz jej ją wręczyć i powiedzieć, że gdyby miała ochotę na kawę, niech zadzwoni lub napisze wiadomość. Zaintryguje ją to. Kto wie, może tego samego wieczora dostaniesz miłego smsa z propozycją wyjścia gdzieś razem? Nie zastanawiaj się. Życie może zaskoczyć Cię w każdej sekundzie. Byłoby też fajnie, gdybyś spontanicznie rzucił tekstem, który zasugeruje, że bardzo Ci się podoba. Komplementy i jeszcze raz komplementy. Kobiety to uwielbiają, ponieważ wreszcie ktoś wychwala ich urodę. W końcu nie bez powodu codziennie rano wstają godzinę wcześniej, aby wyglądać najlepiej jak tylko potrafią, prawda? Może to zadziała i odchodząc, ona sama zatrzyma Cię i powie, że Twój urok osobisty i słowa przekonały ją i w sumie chciałaby zaszaleć, bo jeszcze nigdy nie była na randce z nieznajomym mężczyzna spotkanym co dopiero na ulicy. Nie zniechęcaj się, wszystko może się tak naprawdę wydarzyć, a Ty nawet nie będziesz się spodziewał co i kiedy!