×

Gadżety erotyczne, które podgrzeją atmosferę w sypialni

Gadżety erotyczne, które podgrzeją atmosferę w sypialni

W każdym związku przychodzi taki moment, że płomień jakby przygasa, do sypialni wkrada się nuda i rutyna a partnerzy przestają się starać, brakuje im motywacji i polotu. Aby nie dać się rutynie i na nowo rozpalić ogień, z tlącego się jeszcze żaru, trzeba działać szybko i skutecznie. Jedną ze skutecznych metod rozpalania namiętności na nowo, jest wprowadzenie do sypialni urozmaicenia w postaci gadżetów erotycznych.

Gadżety erotyczne dla początkujących

Jeżeli do tej pory para nie miała do czynienia z gadżetami erotycznymi, trzeba wejść w ten świat małymi krokami. Erotyka to bardzo bogata przestrzeń, oferująca mnóstwo niesamwitych przeżyć, aby jednak móc cieszyć się z jej dobrodziejstw, ważne aby odpowiednio zacząc tę przygodę. Pary z dlugoletnim stażem znają się dość dobrze, znają swoje upodobania preferencje, granice oraz fantazje. Na tej podstawie należy wprowadzać do sypialni gadżety erotyczne. Na początek można spróbować przygody z dildo lub wibratorem, ktory posłuży do wspìlnej zabawy podczas gry wstępnej a może nawet towarzyszyć podczas całego stosunku. Podczas takiej zabawy partnerzy maja okazje jeszcze lepiej poznać swoje ciało, zobaczyć rekacje, odkryc zupełnie nowe strefy erogene.
Innym ciekawym gadżetem na rozpoczęcie łóżkowej przygody jest wibrujaca nakładka na penisa. To małe urządzenie dostępne w sprzedaży nawet w drogeriach może nieźle namieszać. Wibracje stymulują członka zwiekszając oraz przedłużając erekcję, ale równie mocno działają na partnerkę. Stymulacja łechtaczki, prowadzi prsto do orgazmu łechtaczkowego, a w kolejnym stadium na sam szczyt wspólnej rozkoszy, wywołanej długim i intensywnym stosunkiem, a to wzzystko dzięki małemu, wibrującemu kółeczku.

Gadżety erotyczne dla tych, którzy są gotowi na kolejny krok.

Jeżeli para ma już za sobą pewne doświadczenia związaniem ze stosowaniem gadżetów erotycznych, jednak dotychczaspwe zabawy stały się już zbyt oczywiste i nie wywołują pożądanych emocji, wówczas czas na kolejny krok. Może nim być zdalnie sterowane, wibrujące jajko. Ten sprzęt jest idealny do wspólnej, ekscytujacej zabawy eortycznej w miejscu publicznym. Wybierając sie na kolację do restauracji, na film do kina czy nawet na przyjęcie weselne, wystarczy że partnerka zabierze jajko ze sobą, natomiaat pilota przekaże w zaufane ręce swojego mężczyzny. On będzoe decydował kiedy i z jaką siła uruchomi jajko. Podnoecająca niepewność przyprawi kobietę o zawrót głowy i na pewno nie pozwoli na nudę.
Kulki gejszy, korki analne to również akcesoria, które sprawdza się jako kolejny krok w świecie roskoszy. Partnerzy, którzy zdecyduja się na pieszczoty analne, poznają świat dodtad nieznany ale bardzo pociągający. Korki analne zwieksza satysfakcję z tradycyjnego stosunku a może nawet bedą poerszym krokiem, do stosunku analnego. Ci którzy raz weszli w ten świat, pozostali tam na stałe, ze wzgłędu na niepowtarzalne doznania.

Gadżety erotyczne dla wymagających

Pary, które.mają już spore doświadczenie w zabawach erotycznych i tradycyjne gadżety przestają zaspokajać ich wciąż rosnące potrzeby, zaczynają szukać dalej. Co zatem moga znaleźć za kolejnymi drzwiami? Takemjiczy i mroczny świat BDSM to jedne z tych drzwi, które budzą równocześnie strach i podniecenie. Kajdanki, szpicruty, liny, klamerki na sutki, obroże, kneble,baty…akcesoriów do bdsm jest niezliczona ilość. To z czego skorzystają kochankowie zależy przede wszystkim od ich otwartości i gotowości.

Za niezbędne wsparcie merytoryczne do stworzenia tego artykułu dziękujemy zespołowi Erotic-med.pl